Nyomdai előkészítő

  • Cég neve

    Kalle Hungaria Kft.

  • Munkavégzés helye

    1203 Budapest, Zodony utca 3.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Részmunkaidős (4 óra) foglalkoztatás.
  • Nyomdai terv alapján a nyomtatáshoz szükséges nyomóformák előkészítése.
  • Nyomóformák nyomóhengerekre történő felragasztása.
  • Szükséges dokumentumok összekészítése.
  • Adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Nyomóformák rendszerezése.

Elvárások

  • alapfokú végzettség
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • együttműködő készség,
  • csapatszellem,
  • rugalmasság.
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • változó megterhelés mellett is pontos munkavégzés.

Előnyt jelent

  • nyomdaipari tapasztalat, főleg flexoban szerzett tapasztalat,
  • csapatjátékos beállítottság,
  • alapfokú számítógép kezelői ismeretek.

Amit kínálunk

  • versenyképes bérezés (korrekt alapbér, teljesítmény prémium),
  • béren kívüli juttatások (egészségpénztár, egészségbiztosítás, SZÉP kártya, csoportos balesetbiztosítás),
  • rugalmas munkaidő,
  • tiszta, élelmiszeripari előírásoknak megfelelő munkakörnyezet,
  • stabil, német anyacéges háttérrel rendelkező, több, mint 25 éve sikeresen működő munkahely,
  • bejelentett, törvényes foglalkoztatás,
  • összetartó, támogató munkatársak.

Céginformáció

A Kalle Hungaria Kft. egy több, mint 25 éve működő, élelmiszeripari csomagolóanyag gyártó cég,
a Kalle GmbH magyarországi leányvállalata.
Elkötelezettek vagyunk az emberi értékek, a fejlődés és a hatékonyság mellett.
Nyomdai területünkre keresünk új munkatársat részmunkaidőben (4 óra).

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva.