Nyomdai előkészítő (CTP)

  • Cég neve

    Keskeny és Társai 2001 Kft.

  • Munkavégzés helye

    1158 Budapest, Rákospalotai határút 6.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Ellenőrzött PDF felmontírozása az ívre a gyártási utasítások alapján.
  • A felmontírozott állománnyal kapcsolatos feladatok: plotteren kinyomtatni, összeragasztani, meghajtani, ellenőrizni, szükség esetén külön forgatót készíteni.
  • A felmontírozott állományt lemezre küldeni a megfelelő kalibrációval.
  • Felületkezeléseknél beállítófilmet rendelni.
  • Adminisztratív feladatok ellátása Scroll programban.
  • Montírok jóváhagyásra küldése, esetleges kapcsolattartás ügyfelekkel.
  • Szoros együttműködés a társterületekkel, a további gördülékeny feldolgozás érdekében.

Elvárások

  • Nyomdai területen, kiváltképp montírozás, nyomdai előkészítés területén szerzett releváns tapasztalat.
  • Scroll program és Adobe Acrobat programok ismerete.

Előnyt jelent

  • Heidelberg Prinect Signa program ismerete

Amit kínálunk

  • Egy klassz csapatot, jófej és segítőkész kollégákkal.
  • A HR támogatását abban, hogy minél komfortosabban érkezz meg az új munkahelyedre és átlásd a helyi sajátosságokat.
  • Komplex betanítási programot, melynek keretei között a nyomda összes területével megismerkedhetsz. Az oktatóid magas szakmai tudással rendelkező munkatársaink lesznek, akik készségesen állnak minden felmerülő kérdésekre.
  •  Egy mentort, aki ott lesz melletted, nem hagy elveszni a sok új információban.
  • Szakmai kihívást nyújtó feladatokat egy stabil hátterű vállalatnál, határozatlan idejű szerződéssel.
  • A szakmai fejlődés biztosítása mellett, lehetőséget készségfejlesztő tréningeken való részvételre.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

 A nyomtatás legyen alkotás! A Keskeny Nyomda értéket teremt és közvetít munkatársai és megrendelői számára egyaránt.

Luxus csomagolásokat, nyomdai termékeket készítünk a legkorszerűbb technológiával, a tervezéstől a kivitelezésig. Megbízható nyomdai partnerként vagyunk jelen a hazai és nemzetközi piacon. Termékeinket az élelmiszeripartól a gyógyszeriparig számos területen használják, mellyel több szakmai versenyen díjat nyertünk.

Több mint 30 éve kiszámítható munkahelyet biztosítunk munkavállalóinknak, akik szenvedéllyel dolgoznak azon, hogy ügyfeleinknek maximális minőséget nyújtsunk.

Kérjük, csatoltan küldd el szakmai önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb megnyomását követően!