Nyomdai dekoratőr

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs, Gyár utca

  • Fizetés

    Nettó 350e - 600e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Keresünk olyan lelkes és tehetséges dekoratőröket, akik szívesen csatlakoznának hozzánk, hogy részesei lehessenek egy olyan dinamikus és inspiráló munkakörnyezetnek, ahol lehetőségük van kreativitásukat és szakértelmüket kibontakoztatni.

A pozíció kiemelt feladatai közé tartozik a reklámtáblák, falfóliák és üvegfelületek fóliázása, reklám elemek instalállása különböző irodaházakban és más vállalati környezetekben.

Munkánk során olyan környezetekben tevékenykedünk, ahol az esztétikus és professzionális megjelenés kiemelkedő fontosságú. Ennek megfelelően, a dekoratőreink feladata, hogy ügyfeleink igényeit és elvárásait figyelembe véve, magas színvonalon valósítsák meg a  projekteket. Ez magában foglalhatja az üveg és falfelületek felmérését, a fólia pontos méretezését és vágását, valamint a precíz felhelyezést és kivitelezést.

Fontos számunkra a csapatmunka és az együttműködés, hiszen csak így tudjuk garantálni a kiváló minőségű munkavégzést és az elégedett ügyfeleket. Emellett arra törekszünk, hogy munkatársaink számára inspiráló és támogató munkakörnyezetet biztosítsunk, ahol lehetőségük van fejlődni és új kihívásokkal szembesülni.

Ha szereted a kreatív kihívásokat, rendelkezel tapasztalattal a fóliázás területén és szívesen csatlakoznál egy olyan csapathoz, ahol elismerik és értékelik az egyéni teljesítményt, akkor várjuk jelentkezésedet! Legyél részese egy olyan vállalatnak, ahol lehetőséged van fejlődni és kibontakoztatni tehetségedet a reklámipar területén!

Elvárások

  • Tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Kreativitás és precizitás
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Ha szereted a kreatív kihívásokat, rendelkezel tapasztalattal a reklámdekoráció területén és szívesen csatlakoznál egy olyan csapathoz, ahol elismerik és értékelik az egyéni teljesítményt, akkor várjuk jelentkezésedet!

Céginformáció

A Color Nyomda, egy dinamikusan fejlődő, közel 20 éves, budaörsi digitális nyomda, mely közel ötven munkatársat foglalkoztat. A cég folyamatos technológiai fejlődése, kimagasló színvonalú munkakörnyezete, valamint fiatalos és családias atmoszférája miatt a régió egyik legvonzóbb nyomdaipari vállalkozása.

Fényképes önéletrajz