Nyílászáró gyártó és beépítő

  • Cég neve

    HAJDU-ALU Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4034 Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Gyártás:
  • Nyílászárók gyártási, profil megmunkálási munkafolyamatok elvégzése, gyártógépek kezelése,
  • Nyílászárók összeszerelése a gyártási dokumentációk alapján,
  • Üzemi gyártásellenőrzési rendszer dokumentálása,
  • Minőségellenőrzési folyamatok elvégzése.
Beépítés:
  • A vállalat által gyártott műanyag és alumínium nyílászárók kézi mozgatása és helyszínre szállítása,
  • Alumínium és műanyag nyílászárók beépítése: szerkezetek behelyezése, majd üvegezése,
  • Párkányok, takarólemezek, szigetelések elhelyezése.

Elvárások

  • Szakmunkás bizonyítvány,
  • Legalább 1 év hasonló feladatokban szerzett szakmai tapasztalat,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Önálló, logikus műszaki gondolkodás, problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent

  • Szakirányú végzettség (asztalos, lakatos),
  • Nyílászáró gyártásban szerzett több éves releváns tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin.

Amit kínálunk

  • Teljeskörűen bejelentett alapbér és juttatási csomag,
  • Az alapbéren felül Cafeteria juttatás (SZÉP kártya),
  • Heti 40 órás munkarend hétfőtől péntekig napi 8 órában,
  • A normál munkarenden felül előforduló túlórák térítése a jogszabályok szerinti pótlékokkal,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Támogató munkahelyi légkör, fiatalos csapat,
  • Modern munkahelyi környezet korszerű eszközökkel.

Céginformáció

Közel áll hozzád az építőipar világa és szívesen dolgoznál egy jól működő vállalatcsoport cégénél?
Ha szereztél már tapasztalatot nyílászárók kapcsán és szívesen fejlődnél még ezen a területen egy hozzáértő, támogató környezetben, akkor téged keresünk!

A Hajdu-Alu Zrt. az észak-alföldi régió meghatározó építőipari cégcsoportjának, a Szinorg csoportnak a tagjaként működik. Cégünk az építőiparban végzi a tevékenységét, fő profilunk a fém épületelemek, alumínium és műanyag nyílászárók gyártása és beépítése.

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után, kérjük, töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát!