Nyílászáró és árnyékolástechnikai szerelő

  • Cég neve

    MOVATHERM Bt.

  • Munkavégzés helye

    9200 Mosonmagyaróvár

  • Fizetés

    Nettó 450e - 700e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Nyílàszàrò ès àrnyèkolàstechnikai eszközök szerelèsèben jàrtas vagy tanulni hajlandó ügyeskezű szakembert keresünk mosonmagyaròvàri munkehelyre fiatalos csapatunkba.

Fô profilunk mûanyag ès aluminium nyílàszàròk illetve àrnyèkolàstechnikai eszközök èrtèkesítèse ,beszerelèse.

Elvárások

Jòl fogod èrezni magad nàlunk amennyiben:
-szereted a vàltozò kihívàsokat, vàltozò helyszíneken
-megfelelô mûszaki èrzèkkel vagy esetleg tapasztalattal rendelkezel
-szeretnèl egy fiatalos csapat tagja lenni
-fontos a megbecsülès szàmodra
-rendelkezel B kategòriàs jogosítvànnyal

Amit kínálunk

Cserèbe mi a következôket tudjuk nyùjtani:
-korszerû magas minôsègû gèpekkel valò munkavègzès
-vigyàzunk az èpsègedre ezèrt minden szüksèges vèdôfelszerelèst biztosítunk belèrtve az èvenkènti ùj munkaruhàzatot
-teljes, bejelentett ès hosszùtàvra szòlò munkaidô. 2 hetente 4 napos munkahéttel.
Szabad hétvégékkel.
Ès termèszetesen KIEMELT bèrezèst tudunk nyùjtani amely egyedi megàllapodàs alapjàn törtènik kettônk közt melynek alapja az eddig megszerzett tapasztalatod ès a megfelelô hozzààllàsod a munkàhoz.

Céginformáció

Cégünk 2008-ban alakult Mosonmagyaróváron, azóta a nyílászáró és árnyékolástechnikai szegmensben meghatározó szereplővé váltunk a régióban. Főbb termékeink PVC és alumínium profilrendszerekből gyártott nyílászárók, és árnyékolástechnikai eszközö.  Teljes körű szolgáltatást nyújtunk, saját szerelőcsapatunkkal professzionális beszerelést és teljes körű garanciát biztosítunk. Munkáink közt megtalálhatóak állami beruházások, tárasasházak és lakossági megrendendelések egyaránt.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!