Nyílászáró értékesítő

  • Cég neve

    SIÓHÁZ CENTRUM Kft.

  • Munkavégzés helye

    8600 Siófok, Ipar utca 2.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A Sióház Centrum Kft. új munkatársát keresi nyílászáró értékesítő munkakörbe. Ha szívesen vennél részt építőanyagkereskedő cégünk új üzletágának fejlesztésében jelentkezz hozzánk!

Feladatok, amikre számíthatsz:
  • vevőrendelések kezelése
  • árajánlat készítés, és utánkövetés
  • üzleti adminisztráció

Elvárások

  • tapasztalattal rendelkezel a nyílászárók világában
  • tudsz önállóan és csapatban is dolgozni
  • proaktív vagy, motivált és van műszaki érzéked
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási képességekkel bírsz szóban, írásban
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Outlook, Excel, Word)
  • jó problémamegoldó készséggel, erős kereskedelmi szemlélettel érkezel

Előnyt jelent

  • építőiparban szerzett tapasztalat
  • nyílászáró kiszerkesztéséhez és ajánlatkészítéshez alkalmas Visual Window program ismerte
  • kommunikációképes lengyel vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • alapbéren felül kiemelkedő jutalék
  • betanulási idő alatt fix fizetés
  • profi kollégát, aki segít a betanulásban
  • modern környezetet, fiatalos és segítőkész csapatot
  • innovatív, modern munkakörnyezetet és eszközöket siófoki kereskedésünkben

Céginformáció

Az Újház, mint Magyarország meghatározó, 100%-ban magyar tulajdonú építőanyag kereskedelmi hálózatának tagjaként a Sióház Centrum Siófok legnagyobb építőanyag kereskedése, egyben a Balaton déli partjának egyik legjelentősebb, prémium fürdőszobaszalonja is nálunk érhető el. A Sióház termékportfóliójának részeként rövidesen megkezdi tevékenységét a nyílászáró értékesítés terén.

A jelentkezéshez kérjük, csatold fényképes önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével.