Nyílászáró beépítő

  • Cég neve

    Áron Ház Generál Kft.

  • Munkavégzés helye

    1222 Budapest, Nagytétényi út 112.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Homlokzati nyílászárók beépítése
  • Árnyékolók, rovarhálók szerelése
  • Kiegészítők (párkányok, könyöklők, takaróprofilok, stb.) felhelyezése
  • Beltéri ajtók beépítése (előny, de nem elvárás)

Elvárások

Téged keresünk, ha:
  • Kreatív vagy, mindent is meg tudsz oldani és úgy dolgozol, mintha magadnak csinálnád (függő, vízszint, stb. megfelelő ismerete)
  • Jó az állóképességed, mert ez fizikai munka
  • Valóban dolgozni szeretnél, egy olyan csapatban, ahol megbecsülik azokat, akik előre viszik a céget.
  • Jogosítvány elengedhetetlen része a munkának.

Amit kínálunk

  • Alapfizetésen felüli pénzkereseti lehetőség, hétvégi munkával.
  • Folyamatos munka egész évben, szezonon kívül is
  • Emberi bánásmód, jó csapat,
  • Kulturált körülmények az építkezésen
  • Stabil munkahely
  • Képzések, csapatépítők, céges rendezvények
  • Munkaruházat
  • Fejlődési-, előre lepési lehetőség

Céginformáció

Az Áron Ház Generál Kft. nagy forgalmú nyílászáró értékesítő cégként, nagyrészt lakossági vevők lelkiismeretes szakértő partnere 2010 óta. Bővülés miatt keres új beépítő kollégát.

Jelentkezni lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva, fényképes önéletrajz megadásával.