Nyelvstúdióvezető - nyelvi tréner

  • Cég neve

    Hollywood Nyelvstúdió Központ

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye, Zala megye

  • Fizetés

    Nettó 370e - 700e Ft havi bér Jutalék Nettó 30e - 400e Ft havi bónusz Nettó 240e - 600e Ft éves prémium
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Windows
    • MacOS
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A legsürgősebben Zalaegerszegre és Székesfehérvárra keresünk jelentkezőket!
A nyelvstúdióvezető heti 30 órában a tantermünkben segíti a Hollywood Nyelvstúdióban tanuló személyek önálló tanulását és a munkatársak eredményességét vezető oktatóként, valamint tovább heti 10 órában elvégzi a stúdió működéséhez szükséges adminisztrációs és szervezési feladatokat.
Nem szükséges a tanári végzettség, mert ez a tanulási mód éppen a közoktatás árnyoldalai és hibái helyett kínál egy működőképesebb módszert, ami a tanulók eltérő tempójának tényére épül. Amennyiben tanár vagy, természetesen szívesen fogadunk téged is.

Elvárások

Belső képzési programon való gyors végig haladás.
A jövőben nálunk töltött tegalább középtávú munkakapcsolat (min. 2-3 év).
Olyan (korábbi vagy jelenlegi) időszaki munka vagy állandó munkahely, ahol a közvetlen felettesed telefonon elmondja nekünk, hogy miért volt a munkáddal elégedett.

Olyan stúdióvezető vagy stúdióvezető-helyettes munkatársat keresünk, aki intenzív betanulással hamar alkalmassá válik arra, hogy elkötelezett módon akarjon segíteni másoknak a (nyelv)tanulásban. Felső szintű angol nyelvtudás szükséges. A betanulási program a Hollywood Nyelvtanulási Szisztémára (esetleg az angol nyelv még hiányzó legfelsőbb szintjére) képez ki téged, (nem szükséges a felsőfokú nyelvvizsga) valamint megadja számodra a vezetői ismereteket.

Előnyt jelent

Felsőfokú végzettség.
Anglisztika vagy germanisztika vagy román szak(ok), tolmács-fordító szak.
Külföldön eltöltött idő (angol nyelv gyakorlása külföldön).
Felsőfokú angol nyelvvizsga.

Olyan valakit keresünk, aki:
  • nem rövidtávra keres átmeneti munkát,
  • szeret emberekkel foglalkozni, szeret másoknak segíteni,
  • pozitív szemléletű és életcélokkal rendelkezik,
  • céljai eléréséhez képes időt és energiát befektetni,
  • igényes a saját angol nyelvtudására,
  • szívesen tölti az idejét önfejlesztéssel,

Amit kínálunk

Az első nyelvstúdiónk 2000-ben kezdett el működni egy vidéki kisvárosban. A cél az volt, hogy a hagyományos oktatással szemben ne minden ötödik ember érjen célba, hanem éppen fordítva: minden 5-ből 4 tanuló sikerrel tanuljon meg angolul. Mindezt úgy, hogy az eredmény egy valóban választékos nyelvtudás legyen. 2023-ra 14 Hollywood nyelvstúdió és 1 online Hollywood nyelvstúdió jött létre. Folyamatosan bővülünk és az a célunk, hogy 2026-ra 48 nyelvstúdió működhessen Magyarországon és Erdélyben. Ezért keresünk folyamatosan új munkatársakat.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Elsősorban ezekre a helyszíneinkre keresünk munkatársakat:
  • Hollywood Nyelvstúdió Budapest (1082 Budapest, Kisfaludy utca 28/B. Fszt. 1.)
  • Hollywood Nyelvstúdió Ferihegy (2220 Vecsés, Attila utca 20/A.)
  • Hollywood Nyelvstúdió Székesfehérvár (8000 Székesfehérvár, Várkapu utca 1. 1. emelet, 1. ajtó)
  • Hollywood Nyelvstúdió Győr (9021 Győr, Aradi vértanúk útja 21.)
  • Hollywood Nyelvstúdió Pécs (7621 Pécs, Irgalmasok u. 5. 2. emelet 215. ajtó)
  • Hollywood Nyelvstúdió Zalaegerszeg (8900 Zalaegerszeg, Munkácsy Mihály u. 1.)
  • Hollywood Nyelvstúdió Debrecen (4027 Debrecen, Füredi út 39.)
  • Hollywood Nyelvstúdió Szeged (6720 Szeged Nagy Jenő utca 1., 1. em. 3. ajtó, 3-as kapucsengő)

Kristóf Kata ezt mondja a tanulóknak:

Létezhet-e egyáltalán olyan módszer, ami nem a szenvedésről szól?
Létezhet valóban az, hogy az államilag megállapított óraszám 1/3-a alatt valódi eredményt lehet elérni? A válaszom az, hogy IGEN!

A Hollywood Nyelvstúdió módszere, hogy ha valóban belátható időn belül meg akarsz tanulni angolul, akkor:
— biztosít számodra egy bőséges nyitva tartású, igényes helyszínt,
— hozzátesz egy kipróbált és eredményes tananyagot,
— ad hozzá egy különleges tanulási módszert,
— biztosítja a speciálisan képzett nyelvi trénereket,
— és a felmért szinted, sebességed, célod, időd és pénztárcád alapján nyújt neked egy teljesen rád szabott tanulási programot,
— végül pedig, ha betartod az egyszerű játékszabályokat, még az eredményt is garantálja.

Kristóf Kata alapító

Legfőbb küldetésünk, hogy a közoktatás ártalmait (magolás, elfelejtés, kapkodás, jegyekért tanulás) minimalizáljuk és a tanulóink tanulási képességeit rehabilitáljuk. Célunk a gyakorlatban alkalmazható tudás előállítása. Egy országos nyelvtanítással foglalkozó márka kiteljesedésében történő részvételt kínálunk, ahol a nyelvtanulás "apple"-je szeretnénk lenni. Célunk, hogy minden 5 tanulónkból legalább 4 eléri a célját, azaz hibátlanul, folyékonyan és magabiztosan beszél angolul (németül, románul) és minden nyelvi készségben egyformán kiválóan teljesít (írás, olvasás, hallásértés és beszéd).

Amit kínálunk:
  • Nagyfokú önállóságot - szabadságot és felelősséget.
  • Termék alapú fizetést (Fix + teljesítmény jutalék). A termék azt jelenti, hogy a tanulóink végig haladnak a programjukon és megtanulnak angolul.
  • Prémium környezetet.
  • Kvalifikált vásárlókat (nyelvtanulókat).
  • Egyedülálló, modern Hollywood Nyelvtanítási Szisztéma megismerését és elsajátítását.
  • Folyamatos, személyes fejlődést, vezetővé válást, vezetőként fejlődést.
  • Díjmentes belső módszertani és szervezési képzést.
  • Jutalomként támogatott külső menedzsment témájú képzéseket.

Marketing Zoom Kft.
Központ: 1082 Budapest, Kisfaludy utca 28/B. Fsz. 1.
Székhely: 8756 Zalasárszeg, Kossuth u. 8.

Adószám: 22955685-2-20
Bankszámlaszám (oktatás): 11709002-25977921
IBAN: HU68117090022597792100000000
SWIFT: OTPVHUHB
Felnőttképző nyilvántartásba vételi száma: B/2020/000441