Nyári játékmester / animátor (VR Vidámpark)

  • Cég neve

    VR Park Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1066 Budapest, Teréz körút 62.

  • Fizetés

    Nettó 1 700 - 2 000 Ft/óra bér

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A VR Vidámpark Magyarország legnagyobb virtuális valósággal foglalkozó szórakoztató centruma, amely 2019 novembere óta található meg Budapesten, a Nyugati pályaudvarnál. Az egyéni vagy párban érkező vendégek mellett rengeteg születésnapi zsúrnak, osztálykirándulásnak, céges csapatépítőnek ad helyet, miközben a turisztikailag kiemelt hónapokban a külföldiek számára is az egyik legkedveltebb célpont.

  • A játékmester foglalkozik a vendégeinkkel, információkat nyújt, elmondja a szabályokat és személyre szabott ajánlásokat tesz nekik.
  • Felügyeli és üzemelteti a VR-eszközöket.
  • Elhárítja a felmerülő technikai problémákat (leírások alapján).
  • Részt vesz az új élmények/játékok tesztelésében (igen, mindent kipróbálhat az elsők között, korlátlanul).
  • Gondoskodik róla, hogy minden vendégünk a legjobb vendégélményben részesüljön.

Elvárások

  • Vidám, kedves, lelkes munkavégzés.
  • Türelmes, segítőkész vendégkezelés.
  • Magabiztos angol nyelvtudás.
  • Nyitott, barátságos személyiség.
  • Pörgős, de precíz munkavégzés.
  • A betanulás érdekében néhány májusi munkanap (többnyire hétvégente).
  • Júniustól augusztusig havi minimum 8 munkanap, tehát részmunkaidőre is van lehetőség, de akár többet is lehet vállalni.
  • Napi 10 órás munkavégzés.

Összességében azt kérjük, hogy légy jelen abban, amit csinálsz, akarj tanulni, fejlődni, örömet szerezni a vendégeknek, mi pedig azon leszünk, hogy szeresd a munkád, szeress bejárni hozzánk.

Előnyt jelent

  • További nyelvek ismerete.
  • Játékmesteri/animátori tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Szektorszintű versenyképes fizetés.
  • Kiemelt órabérek nehezebb napokon.
  • Kiforrott bónuszrendszer magas és elérhető jutalmazással.
  • Rugalmas "beugrós" rendszer a helyettesítések érdekében.
  • Barátságos, fiatalos légkör.
  • Kedvezményes vagy akár ingyenes jegy családtagoknak, barátoknak.
  • Feljebblépési lehetőség vagy akár a cég más projekjeiben való részvételi lehetőség is.
  • Betekintés egy változó, új technológia legizgalmasabb fejlesztéseibe.
  • Ha minden feltétel adott, akkor akár ősztől folytathatjuk is a közös munkát.

Céginformáció

A VR Park Hungary Kft. csapatként a VR Vidámparkban a legmagasabb vendégélményt a ma elérhető legfejlettebb technológiai lehetőségekkel (a szimulátoroktól a 4D-s VR-élményekig), a virtuális valóság segítségével igyekszünk biztosítani. Emellett két éve egyedüliként nyújtunk tematikus, pop-up VR-élményt Európa legszebb karácsonyi vásárán, a Szent István Bazilika előtt, 2023 tavaszán pedig megnyitjuk sajátfejlesztésű VR-élményünket a Parlamenti Látogatóközpontban is.

A VR Park Hungary Kft. az első olyan VR élménypark üzemeltető cég Európában, amely az operáció mellett virtuális valóság élményfejlesztéssel is foglalkozik. A cégcsoport tulajdonosi körének közel 20 éves szakmai múltja a szórakoztatóiparban biztos alapot nyújt Európa első VR vidámparkjának, mely egyben Európa legnagyobb VR élményközpontja is.

Csak fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezéseket tudunk elfogadni, így kérjük, hogy azt ne felejtsd el!