NYÁRI DIÁKMUNKA A CEGLÉDI FÜRDŐBEN - 2024 (WHC022165) - Diákmunka

  • Cég neve

    WHC Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Cegléd

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Magyar középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

    • Medenceőr: A medencében és a medence környékén tartózkodók felügyelete, a házirend és alapvető viselkedési normák betartásának felügyelete.
    • Csúszda indító: A csúszdák mellett (az indítási ér érkezési pontoknál) Neked kell figyelned, hogy mindenki rendeltetésszerűen és balesetmentesen használja a pályákat.
    • Kabinos: Feladataid leginkább az öltöző környékén lesznek és kulcsokat kell kezelned. Figyelned kell, hogy mindenkinek legyen egy szekrénye, ahova a személyes tárgyait leteheti.

Elvárások

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
    • Felelősségteljes gondolkodás
    • Megbízható személyiség
    • Jó kommunikációs képesség
    • Úszó képesség
    • Betöltött 18. életév

Amit kínálunk

    • Fiatal és lendületes csapat
    • Kezdő órabér br. 1534 Ft/óra
    • tapasztalt órabér br. 1650 Ft/óra (15 ledolgozott nap után)
    • Szuper hangulat
    • Munkaruha, a munkához szükséges eszközök (trikó, napszemüveg, síp)

Céginformáció