Nyári adminisztrációs munkatárs

  • Cég neve

    Mind-Diák Szövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIII.

  • Fizetés

    Bruttó 1 900 /óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

A Europ Assistance több mint 300 millió emberről képes gondoskodni a nap 24 órájában. Munkavállalói az integritás, az értékteremtés, a csapatszellem és az elkötelezettség jegyében gondoskodnak ügyfeleikről. Ha szeretnél részese lenni csapatuknak, most jelentkezhetsz!

Főbb feladatok, munkák

  • Ügyfélszolgálati kollégák támogatása a háttérmunkák feldolgozásában magyar és angol nyelven
  • Az Ügyfelek megoldandó káreseményeivel együtt járó adminisztrációs tevékenységek elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfél- és vendégorientált hozzáállás
  • MUNKAIDŐ:
  • Minimum havi 90-95 óra, nyári időszakban 100-120 óra vállalása
  • Munkavégzés alapvetően hétfőtől-péntekig, különböző műszakokban történik (6:30 és 18:00 között)
  • 2-3 hétvégi nap vállalása havonta
  • Legalább 1 hétköznap délelőtti műszak vállalása hetente
  • Hosszútávú munkavégzés esetén, az első 3-4 hónapot követően szükséges vállalni:
  • 2-3 éjszakai műszakot havonta
  • Munkavégzés alapvetően hétfőtől-péntekig, különböző műszakokban történik (6:30 és 23:00 között)
  • A műszakok mindenesetben 4-6-8 órásak (nincs köztes, 3, 5, 7 stb.)
  • Rugalmas munkaidő

Amit kínálunk

  • Bérezés:
  • Alapbér br. 1900 Ft/óra
  • Kimagasló teljesítmény, megbízhatóság esetén: bruttó 2000 Ft/óra
  • Műszakpótlék 18:00-6:00 között: +30%, ünnepnapokon: +100%
  • 25 év alatt SZJA mentességben részesülsz
  • Rövid távú munkalehetőség
  • Kölcsönös megfelelés esetén hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Tréningeken való részvétel
  • Céges rendezvényeken való részvétel
  • Betanuláshoz szükséges mentor biztosítása
  • Gyümölcsnap
  • Szezonális ajándékok
  • Ajánlási bónusz
  • Hosszú távú és önálló munkavégzés esetén alkalmi jelleggel Home Office lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Személyi asszisztens