NPL projektvezető - Debrecen

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Hajdú-Bihar,Debrecen

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Menton Jobs

Debrecenben lévő autóipari partnerünk keresi új kollégáját termékbevezetési területre. A fenntarthatóság nagyon fontos számukra, a magas társadalmi felelősségvállalás mellett a munkavállalók elégedettségére is nagy hangsúlyt fektetnek. Várjuk a jelentkezésed, ha nyitott vagy az új lehetőségekre és szeretnél egy támogató csapat részese lenni!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • Az új termékek bevezetési folyamatainak biztosítása
  • Gyári projektek lebonyolítása, beleértve a sorok telepítését és a sorok áthelyezését is
  • Felelősség a projektköltségvetésért, valamint a gyártási folyamatok tervezéséért és optimalizálásáért
  • A projekt mérföldköveinek azonosítása, a feladatlépések meghatározása, a határidők kijelölése és nyomon követése
  • A mintagyártás felügyelete
  • Hozzájárulás a stratégiai és operatív tervezéshez
  • Projektértekezletek szervezése, részvétel az ügyféltalálkozókon és az auditok koordinálása
  • Folyamatos kapcsolattartás a gyárakkal és a leányvállalatokkal

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • Mérnöki vagy projektmenedzsment végzettség
  • 2-3 év releváns tapasztalat autóipari vállalatnál
  • Minimum 2-3 év projektvezetői tapasztalat
  • Nagyon jó angol nyelvtudás, melyre napi szinten szükséged lesz
  • A minőségi szabványok és módszerek ismerete
  • Proaktív, rugalmas, nyitott, határozott

Munkarend:

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Egyénre szabott karrierprogram a fejlődés érdekében
  • Komplex juttatási csomag
  • Bejárás támogatása közigazgatási határon belül is
  • Családos kedvezmények pl.: iskoláztatási támogatás, táboroztatási támogatás
  • Teljesítmény elismerése pl.: vállalati bónusz, jelenléti bónusz
  • Modern, multinacionális munkakörnyezet
  • Vállalati rendezvények és egészségmegőrző programok pl.: zöld hét program, gyümölcsnap, sport hét, szemüveg hozzájárulás, vitaminosztás, családi nap, gyermeknap, karácsonyi rendezvény stb.