Nővér (Részmunkaidő)

  • Cég neve

    Medicover Egészségközpont Zrt.

  • Munkavégzés helye

    4026 Debrecen

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország legdinamikusabban növekvő magán-egészségügyi Szolgáltatója és Biztosítója.

Elvárások:

  • Vérvételes rutin és EKG készítésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú (HÍD) vagy ápoló (OKJ) vagy Diplomás ápoló végzettség
  • Érvényes működési engedély
  • Szakrendelőben, járóbeteg ellátásban szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Igényes megjelenés, jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Angol nyelvtudás (minimum társalgási szinten)

Előny:

  • Foglalkozás-egészségügyi szakápolói, illetve egyéb szakasszisztensi végzettség.
  • Terheléses EKG-ban szerzett tapasztalat.

Amit a Medicover kínál:

  • Betanítás, megbecsülés, átlagon felüli munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat, hosszú távú, stabil munkahely
  • Önálló, felelősségteljes munka Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál
  • Korrekt jövedelem

Munkavégzés helye:
Debrecen
Munkaidő:
Részmunkaidő – heti 30 óra

Főbb feladatok, munkák

Járóbeteg szakrendelések orvosi asszisztenciáinak-, valamint vérvételi asszisztencia biztosítása.

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével küldje a "Jelentkezem" gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a cég honlapján érheti el.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Nővér, Szakápoló