Nővér (Ambuláns sebészet)

  • Cég neve

    Medicover Egészségközpont Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország legdinamikusabban növekvő magán-egészségügyi Szolgáltatója és Biztosítója.

Amit kínálunk:

  • Különböző szakrendelések, majdnem minden szakterület megtalálható
  • Kedves, befogadó csapat várja
  • Szabad hétvégék, ünnepnapok
  • Segítőkész, támogató vezetőségre számíthat
  • Biztosítjuk a betanulást, fokozatosan ismerheti meg működésünket
  • Átlagon felüli munkakörnyezetben dolgozhat
  • Medicover egészségbiztosítási csomag jár dolgozóinknak

Főbb feladatok, munkák

Ambuláns kis műtétek melletti orvosi asszisztencia biztosítása.

Amire szükségünk van:

  • Műtős szakasszisztens, felsőfokú (HÍD), ápoló (OKJ)
  • Érvényes működési engedély
  • Felnőtt betegellátásban szerzett gyakorlat
  • Határozott fellépés, ápolt megjelenés, jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Munkaidő: Teljes munkaidő, 6.30.-20.30. két műszakban (Hétfő – Péntek)

Munkavégzés helye:
Budapest XIII. kerület

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajz beküldésével lehet.
Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a cég honlapján érheti el.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Nővér, Szakápoló