Növénytermesztési szakértő

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

    - Nógrád, Pest, Fejér, Nógrád, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Bács-Kiskun, Tolna

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Gabonakereskedelemmel foglalkozó partnercégünk fiatalos és lendületes csapatába keresünk növénytermesztési szakértő munkatársat!

Főbb feladatok, munkák:

  • A területi képviselő kollegák szakmai támogatása
  • Termelők látogatása, szaktanácsolása (sörárpa,szója)
  • Fajtasorok megszervezése, nyomonkövetése
  • Mikroparcellás kísérletek lebonyolítása, folyamatos szemlézése, eredmények feldolgozása
  • Növényvédelmi technológiák bevezetése (sörárpa,szója)
  • Vetőmagtermesztés dokumentálása, szemlézése
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú agrár végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Növényorvos végzettség
  • Önállóság, precizitás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Mobilitás
  • Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség változatos feladatokkal
  • Fiatalos, lendületes, összetartó csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Rugalmas munkaidő
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!