Non food beszerző

  • Cég neve

    ROSSMANN Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    2225 Üllő, Zsaróka út. 8.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A Rossmann Magyarország üllői központjában minden nap azért dolgozunk, hogy még jobbak, sőt a legjobbak legyünk. Működésünk transzparens, gyors és könnyen érthető. Célunk a trendet diktálni, a vásárlók maximális igényeinek kielégítése érdekében. Ezért keressük azt a kollégát Beszerzési osztályunkra, aki kiismeri magát a piaci tendenciákban non food területen is.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Non food termékválaszték folyamatos fejlesztése, szortiment karbantartása
  • Kapcsolattartás hazai és nemzetközi beszállító cégekkel
  • Ár-, és árrésmanagement, akciószervezés
  • Piaci trendek folyamatos vizsgálata, versenytársak monitorozása
  • Kereskedelmi stratégia megvalósításában való aktív részvétel

Mit várunk Tőled?

  • Beszerzési területen szerzett 1-3 éves tapasztalatot
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudást szóban és írásban
  • Új trendek felkutatását, választék folyamatos fejlesztését
  • Önálló precíz munkavégzést, proaktivitást
  • Stratégiai, projekt alapú gondolkodást

Előnyt jelent

  • Kiskereskedelmi/multinacionális tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • Azonnali kezdés

Mit kínálunk Neked?

  • Céges autót, laptopot, mobiltelefont -korlátlan magánhasználatra is.
  • Rugalmasságot – A betanulásod után akár heti 3 nap home office lehetőséged lesz.
  • Felelősségteljes feladatkört, szakmai önállóságot – Munkád során a társosztályokkal együttműködsz, egyeztetsz, megvalósítasz, és munkáddal valódi értéket teremtesz a szervezet számára.
  • Jó hangulatú, közvetlen munkakörnyezetet.
  • A figyelmünket és nyitottságunkat – Mi Rád vagyunk kíváncsiak!
  • A gondoskodásunkat – Bármilyen élethelyzetben számíthatsz a Rossmannra! (baba születése, hosszabb betegség, krízishelyzetek stb.)
  • 10% dolgozói kedvezményt a Rossmann üzletekben.
  • Azonnali Rossmann+ arany VIP tagságot.
  • Céges rendezvényeket, tréning és szakmai továbbképzési lehetőségeket.
  • Rendszeres céges ajándékokat - Jól felszerelt étkezőinkben finom kávét és gyümölcsöt.