Dongwha Electrolyte Hungary Kft. logo

NMP Operátor

  • Cég neve

    Dongwha Electrolyte Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2038 Sóskút

  • Fizetés

    Bruttó 450e - 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • akkumulátor gyártás során alkalmazott ​folyadék tisztítási (nedvesség kivonása ​desztillálással), újrahasznosítási folyamatának felügyelete;​
  • a finomító és a kapcsolódó berendezések működésének ​folyamatos fizikai és automatizált rendszeren történő felügyelete (gázmosó rendszer, hűtőtorony, kazán);
  • minták gyűjtése labor elemzéshez; ​
  • nyersanyagok és késztermék készletfigyelése;​
  • tartálykocsi lefejtése és feltöltése, ezzel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • érettségivel, középfokú végzettséggel rendelkezel;​
  • dolgoztál már termelő/vegyi üzemben;​
  • vállalod a műszakos beosztást;​
  • precízen, türelmesen és szabályokat betartva dolgozol;
  • érdeklődő személyiség vagy

Előnyt jelent

  • targoncavezetői jogosítvány;
  • kazánkezelői végzettség

Amit kínálunk

Mit ajánlunk?

  • valóban felelősségteljes, fejlődést biztosító, önálló feladatokat;
  • cafeteria juttatást és éves bónuszt az alapbéren felül;
  • utazási támogatást

 Mi vár rád nálunk?

  • egyelőre kis létszámú, de bővülő csapat;
  • valóban barátságos, támogató légkört;
  • segítőkész, ötletekre nyitott és kedves munkatársak;

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Vállalatunk, a Dongwha Electrolyte elektromos eszközök, hibrid-és elektromos autók akkumulátor gyártásához szükséges elektrolit előállításával és az akkumulátor gyártása során alkalmazott folyadék újra hasznosításával foglalkozik.
Célunk, hogy a folyamatos kutatás-fejlesztési tevékenységünk, műszaki ismereteink bővítésének és partnereink igényeire való gyors reakciónk segítségével a világ legjobb elektrolit gyártójává váljunk.
Új üzemünket Budapest közelében, Sóskúton, az M7-es autópályán keresztül könnyen megközelíthető helyen építettük fel. Az új, legmodernebb gyártási technológiával felszerelt üzemben kiemelkedő körülményeket, barátságos irodai környezetet biztosítunk minden munkatársunk számára.

 Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődésedet a "Jelentkezem" gombra történő kattintással tudod elküldeni számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat.