Részmunkaidős raktáros (Nike - Back of House Athlete, Budapest)

  • Cég neve

    Retailors Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Népfürdő utca 22.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Budapesti üzletünkbe keresünk részmunkaidős raktáros kollégkat a következő feladatok ellátására.

  • Követni az áru megfelelő időben való megérkezését, biztosítani az eltérések azonnali nyomon követését és az árú zökkenőmentes feldologzását.
  • A beérkezett áru ellenőrzése a szállító levél alapján, kár, hiány vagy bármilyen eltérés pontos regisztrálása.
  • Tiszta, rendezett, rendszerezett munkakörnyezet kialakítása és fenntartása.
  • A vásárlói tér folyamatos támogatása a termékek újratöltésével és elhelyezésével.
  • A vezető folyamatos tájékoztatása, megbizonyosodni a munkafolyamatok pontos lebonyolításáról.
  • Ellátja a kasszát a megfelelő eszközökkel.
  • Szükség esetén segíti az eladást.

Elvárások

  • Ha a precíz munkavégzés a kisujjadban van és feladatorientált vagy.
  • Rendelkezel raktárban szerzett tapasztalattal.
  • A felmerülő kihívások nem veszik el a kedvedet, hogy lendületes és jókedvű csapatunk tagja legyél.
  • Nem okoz problémát számodra a változó beosztás, kora reggeli kezdés vagy keső esti munkavégzés.
  • Jól boldogulsz a számokkal.
  • Az áru mozgatása nem jelent számodra fizikai problémát.

Előnyt jelent

Raktári területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Tanulj és fejlődj velünk egy világmárkánál – érjünk el együtt sikereket!
  • BKV bérlet támogatás az első naptól fogva.
  • Nike munkaruha.
  • Bónuszrendszerünk révén egyéni teljesítményeddel befolyásolhatod havi béredet.
  • Kedvezmény próbaidő után.
  • Dologozói ajánlási program.
  • 86% utazási támogatás Budapest közigazgatási határán kívülről dolgozni járó munkavállalók számára.
  • Belső dolgozói platform, ahol saját tréning alkalmazásunkban képezheted magad.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Retailors Hungary, a Fox Group leányvállalata, a Nike sportmárka partnere Európában.

A „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk magyar vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzodat.