Nike Műszakvezető (Lead - Front of house)

  • Cég neve

    Retailors Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Népfürdő utca 22.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Budapesti Nike üzletünkbe keresünk teljes munkaidős Lead, azaz Műszakvezető kollégát eladói csapatunk irányitására, a következő feladatokra.

  • Vezetni az egy műszakban hozzád tartozó kollégákat.
  • Prioritások meghatározása a csapat számára a feladatok elvégzésének biztosítása érdekében, koordinálni a feladatokat és a csapatot más műszakvezetővel.
  • Készlet kezelése.
  • Segíteni a vásárlóknak bármilyen kérdésben vagy kérésben.
  • Támogatni a márka terveinek megvalósítását, bemutatni a kapcsolatot és összefüggést a munka és a vállalati vízió között, részt vesz kezdeményezésekben és programokban.

Elvárások

  • Sport és/vagy divat területen szerzett tapasztalat
  • Könnyen teremt kapcsolatot a beosztott kollégákkal, vezet és motiválja őket egy műszak során.
  • Tudásával példát mutat a csapat többi tagja számára.
  • Szeret csapatban dolgozni.
  • Segíti a management csapat munkáját visszajelzésekkel, tanácsokkal.
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudással rendelkezik.

Előnyt jelent

Rendelkezel 2-3 év kereskedelmi és műszakvezetői tapasztalattal.

Amit kínálunk

  • Tanulj és fejlődj velünk egy világmárkánál – érjünk el együtt sikereket!
  • BKV bérlet támogatás az első naptól fogva.
  • Nike munkaruha.
  • Bónusz.
  • Kedvezmény próbaidő után.
  • Dologozói ajánlási program.
  • 86% utazási támogatás Budapest közigazgatási határán kívülről dolgozni járó munkavállalók számára.
  • Belső dolgozói platform, ahol saját tréning alkalmazásunkban képezheted magad.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Retailors Hungary, a Fox Group leányvállalata, a Nike sportmárka partnere Európában.

A „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk magyar vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzodat. Köszönünk minden érdeklődést. A jelentkezések áttekintese után azon jelentkezőkkel vesszük fel a kapcsolatot, akik a pozició kritériumainak megfelelnek.