Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság logo

Nevelő

  • Cég neve

    Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Családból kiemelt gyermekek gondozásával, nevelésével, ellátásával kapcsolatos feladatok ellátására keressük az erre alkalmas szakembereket. Feladataink közé tartozik a gyermekek nevelése és a családias légkör megteremtése otthonainkban.
Speciális Gyermekotthonunkban elhelyezett kiskorúak esetén. A 15/1998. (IV.30.) NM rendelet alapján: Speciális ellátást igénylő (főként súlyos, pszichés zavarral küzdő) 12-18 éves fiúk gondozása, nevelése komplex személyiségfejlesztése. Segíti a közoktatási tananyag elsajátítását, valamint a vizsgára való felkészülését. Részt vesz a csoport életének szervezésében, programjainak megvalósításában, elvégzi az adminisztrációs feladatokat.

Elvárások

Szakirányú képesítés: felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés (BSC vagy BA) pedagógus, Gyermek és ifjúságvédelem, felsőfokú szociális alapvégzettség, teológus, felsőfokú szakirányú végzettség a 15/1998. (IV.30.) NM rendelet szerint
Ha nincs szakirányú képesítésed, de szeretnél nálunk dolgozni, akkor is várjuk jelentkezésedet.

Előnyt jelent

A gyermekvédelem területén szerzett tapasztalat.
Speciális gyermekotthonban szerzett gyakorlat
Pszichopedagógiai szakos gyógypedagógus szociálpedagógus végzettség
Közoktatásban szerzett szakmai tapasztalat
Elvárt kompetenciák:
  • határozott magabiztosság
  • kommunikációs készég
  • konfliktuskezelés
  • együttműködés
  • elkötelezettség
  • megbízhatóság

Amit kínálunk

Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, jó munkahelyi légkör. Bérezés a közalkalmazotti bértábla alapján.

Céginformáció

A Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság központi szerve és vármegyei kirendeltségei látják el az állami fenntartású szakosított szociális és gyermekvédelmi intézmények fenntartói feladatait.
Célkitűzésünk, hogy segítsük a gyermekeknek és a fiataloknak a társadalomba való visszailleszkedését, a gondjainkra bízott gyermekek esélyegyenlőségét biztosítsuk, valamint támogassuk az időseket és a fogyatékkal élőket.
Munkatársaink elhivatott és empatikus hozzáállása biztosítja, hogy az intézményeinkben élők minden körülmények között megőrizhessék személyiségük autonómiáját és emberi méltóságukat.
Munkánk során együttműködünk minden, a szociális és gyermekjóléti, gyermekvédelmi területen működő önkormányzattal, egyházi és alapítványi intézménnyel, civil kezdeményezéssel.
Munkavégzés helye:
Pest Megye – Fót- Károlyi István Gyermekközpont

Jelentkezés gombra kattintás után küldje el fényképes önéletrajzát.