Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság logo

Nevelő

  • Cég neve

    Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Fejér megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Nevelői munkakörben a gyermekcsoport vezetése, a gyermekek részére szabadidős programok szervezése, pedagógiai munka, csoportgazdálkodás, valamint adminisztrációs feladatok ellátása. A szakellátásba bekerülő gyermekek egyéni elhelyezési tervét és javaslatát készíti el. Szükség esetén elhelyezési tanácskozásban is részt kell vennie, szorosan együtt kell működnie a szakértői bizottsággal és a gyermekotthon vezetőjével.
Fontos: az ellátotti körbe SNI-s (sajátos nevelési igényű) gyerekek tartoznak, e miatt különleges a gyermekotthon. A gyermekotthonba élő gyerekek elhelyezésének elsődleges szempontja a tanulásban akadályozottság.

Elvárások

Szakirányú képesítés nevelőnek: pedagógus, óvodapedagógus, szociális munkás, szociológus, szociálpedagógus vagy pszichológus diploma.

Előnyt jelent

A gyermekvédelem területén szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, jó munkahelyi légkör. Bérezés a közalkalmazotti bértábla alapján.

Céginformáció

A Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság és területi kirendeltségei látják el az ország és a főváros szakosított szociális és gyermekvédelmi intézményeinek feladatait.
Célkitűzésünk, hogy segítsük a gyermekeknek és a fiataloknak a társadalomba való visszailleszkedését, a gondjainkra bízott gyermekek esélyegyenlőségét biztosítsuk, valamint támogassuk az időseket és a fogyatékkal élőket.
Munkatársaink elhivatott és empatikus hozzáállása biztosítja, hogy az intézményeinkben élők minden körülmények között megőrizhessék személyiségük autonómiáját és emberi méltóságukat.
Munkánk során együttműködünk minden, a szociális és gyermekjóléti, gyermekvédelmi területen működő önkormányzattal, egyházi és alapítványi intézménnyel, civil kezdeményezéssel.
Munkahely: Vadvirág Különleges Gyermekotthon Velence
Címe: 2481 Velence, Bárczi Gusztáv utca 4-6.

Jelentkezés gombra kattintás után küldje be fényképes önéletrajzát.