Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem logo

Neptun adatgazda

  • Cég neve

    Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem

  • Munkavégzés helye

    7400 Kaposvár, Guba S. u. 40.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

A Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Magyarország egyik meghatározó egyeteme és tudásközpontja rendkívül szerteágazó tevékenységi körrel és az egész országra kiterjedő campus és intézeti hálózattal rendelkezik.

Egyetemünk Oktatási Igazgatóságára keressük leendő munkatársunkat.

Munkaidő: teljes munkaidő

Jogviszony időtartama: határozatlan idejű

A feladatok az alábbiak:

  • Számlázási folyamatok koordinálása
  • Ösztöndíjak számfejtése
  • Létszámstatisztika koordinálása
  • Unipoll rendszer koordinálása
  • OSZNY, FIR feladása
  • Neptun kérvények fejlesztése, karbantartása
  • Diákhitel központi ügyintézése
  • Hallgatói tartozások, behajtások kezelése
  • Neptun rendszer adminisztrátori feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a telephelyi és tanulmányi Neptun adminisztrátorokkal
  • Kapcsolattartás a Neptun rendszert fejlesztő SDA Informatikai Zrt-vel

  • Felsőfokú végzettség vagy felsőfokú tanulmányok az egyetemen
  • Magas szintű Office ismerek
  • cselekvőképesség, büntetlen előélet;
  • magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt, vagy letelepedett személy státusz.

Elvárt kompetenciák:

  • ügyfélorientált gondolkodás;
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és konfliktuskezelő készség;
  • felelősségteljes, precíz munkavégzés;
  • konstruktív együttműködés munkavégzésben;
  • csapatmunkára alkalmasság;
  • monotonitás tűrés, terhelhetőség;
  • tanulásra való készség, hajlandóság.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Neptun tanulmányi rendszer ismerete
  • felsőoktatásban szerzett munkatapasztalat
  • tanulmányi adminisztrációs területen szerzett tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél a bérigény megjelölésével
  • Iskolai végzettséget, esetleges szakképzettséget, nyelvvizsgát igazoló okiratok másolata.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség Magyarország egyik legnagyobb egyeteménél
  • Heti egy nap home-office munkalehetőség
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Változatos feladatok
  • Kiváló, támogató munkahelyi légkör, csapatmunka
  • Utazási költségtérítés, illetve szolgálati lakás az egyetem vonatkozó szabályzatai szerint
  • Céges mobiltelefon előfizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák) biztosítása
  • Üdülési, sportolási lehetőségek

A jelentkezés határideje: 2024.06.06.

A kiválasztási folyamat a pályázatok beérkezésével megkezdődik.

  • A profession. hu állásportálon vagy a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül. A tárgyban kérjük megjelölni a betöltendő munkakör elnevezését: „Neptun adatgazda” és a pályázat azonosító számát: MATE-K/443-18/2024.

A munkavégzés helye: 7400 Kaposvár, Guba S. u. 40.

Egyéb tájékoztatás:

  • A munkakör az első sikeres pályázót követően azonnal betölthető;
  • A pályázat elküldésével külön nyilatkozat nélkül is elfogadja az egyetem álláspályázatokról szóló adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat.