Népegészségügyi koordinátor

  • Cég neve

    Országos Kórházi Főigazgatóság

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Buda-part tér 2.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az OKFŐ irányítása alá tartozó egészségügyi intézményekben működő, a népegészségügyi egészségfejlesztési hálózathoz tartozó szervezetek egészségfejlesztési tevékenységének összehangolásában, valamint a népegészségügyi és betegség-megelőzési programok kialakításában és véleményezésében való részvétel.
  • Az egészségfejlesztési irodák finanszírozásával kapcsolatos előkészítési, megvalósítási és adminisztrációs feladatainak lebonyolításában való részvétel.
  • A „Helybe visszük a szűrővizsgálatokat” program szakmai üzemeltetési és koordinációs feladatainak megvalósításában való részvétel.
  • Statisztikai adatszolgáltatások előkészítése, ellenőrzése.
  • Vezetői döntéselőkészítő anyagok készítése.
  • Partnerekkel való egyeztetés, kapcsolattartás telefonon, valamint e-mailben.
  • A Főosztály tevekénységeinek adminisztrációs feladatainak ellátásában való részvétel.

Elvárások

  • Okleveles népegészségügyi szakember (Népegészségügy MSc) vagy
  • Népegészségügyi ellenőr szakirányú végzettség (BSc) vagy
  • Egészségpolitika, tervezés és finanszírozás (MSc) vagy
  • Egyéb egészség- és/vagy társadalomtudományi végzettség.

Előnyt jelent

  • Egészségfejlesztő vagy epidemiológiai specializáció,
  • Angol nyelvtudás
  • Microsoft Office és statisztikai programok magas szintű használata
  • B kategóriás jogosítvány.

Elvárt képességek, kompetenciák:

  • Legalább 2 év gyakorlati tapasztalat,
  • Felelősségtudat, megbízhatóság
  • Pontos, precíz, önálló és csapatban történő munkavégzés,
  • Terhelhetőség és rugalmasság,
  • Jó problémamegoldó - és együttműködési készség.

Feltételek:

  • Cselekvőképesség, büntetlen előélet
  • A pályázó nem áll újra alkalmazási korlátozás hatálya alatt (Kit. 117.§ (6), (8) bekezdése, vagy a 166.§ (4) bekezdése alapján.).

Amit kínálunk

Jogviszony és illetmény:

A kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvényben foglaltak alapján, 6 hónapos próbaidő kikötésével.

Munkavégzés helye:

Céginformáció

Országos Kórházi Főigazgatóság (OKFŐ) Népegészségügyi és Prevenció Szervezési Igazgatóság Népegészségügyi Szervezési Főosztály álláslehetőséget kínál Népegészségügyi koordinátor feladatkör betöltésére határozatlan időtartamra, teljes munkaidőben.

Elektronikus úton a "Jelentkezem" gombra kattintva.

A jelentkezéshez csatolni szükséges:

  • Europass önéletrajz fényképpel ellátva,
  • Végzettségről szóló okirat másolata,
  • Nyelvvizsga bizonyítvány,
  • Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázatot az elbírálásban részt vevő személyek megismerjék,
  • Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázó a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak – a pályázati eljárással összefüggésben - kezeléséhez hozzájárul.
  • Hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy 1 éven át tárolhatjuk önéletrajzát és pályázatát, hogy ha a későbbiek során Önnek megfelelő pozíció kerül meghirdetésre, akkor fel tudjuk Önnel ismét venni a kapcsolatot.

Jelentkezési határidő: 2024. május 20.

A feladatkör azonnal betölthető.

A feladatkör betöltésének további feltétele egy 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány.