Nemzetközi Supply Chain coordinator - angol vagy német nyelvtudással (LV)

  • Cég neve

    Tech People Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Alsónémedi

  • Elvárások

    • Angol felsőfok vagy
    • Német felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat, valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

NEMZETKÖZI SUPPLY CHAIN COORDINATOR - ANGOL VAGY NÉMET NYELVTUDÁSSAL (LV)

Munkavégzés helye: M0-Dél, Alsónémedi környéke

Juttatások: versenyképes alapfizetés + éves bónusz + cafeteria + bejárás támogatása

Munkavégzés formája: alkalmazotti

Feladatok:

  • Nemzetközi ellátási lánc koordinálásában való részvétel – a készletgazdálkodás, a készlet- és gyártástervezési, illetve a megrendelés-koordináció területén,
  • Az egyes gyártó, valamint értékesítő vállalatok közti interakciók követése, szükség esetén kapcsolatfelvétel és támogatás,
  • Az egyes vállalatok működésének elemzése KPI-ok segítségével, monitorozás és konkrét intézkedések meghozatala, irányelvek és paraméterek meghatározása,
  • Vállalatcsoport-szintű mennyiségi alakulás tudatos figyelése,
  • A fenti tevékenyégek alapjául szolgáló informatikai rendszerek (ERP) napi szintű használata.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség,
  • 2-5 éves releváns szakmai tapasztalat (Supply Chain Analyst, Logistics, Supply Planner, Demand Planner, Production Planner, Order Management, Customer Care, Customer Service, Bestandsplanung, Produktionsplanung, Auftragskoordination, Disposition, Lieferkettenmanagement, Logistik),
  • Stabil, írásban és szóban is tárgyalóképes NÉMET és/vagy ANGOL nyelvtudás,
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség, rugalmasság, rendszerszemlélet,
  • Dél-Pest, Vecsés, Gyál, Alsónémedi, Dunaharaszti, Szigetszentmiklós, Dabas környéki lakhely előny,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret.

Jelentkezzen magyar vagy német/angol nyelvű önéletrajzával a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.