Nemzetközi sofőr

  • Cég neve

    MAKKAI-TRANS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Országosan bárhonnan pályázható

  • Fizetés

    Nettó 600e - 900e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Cégünk 24 tonnás nyerges-ponyvás kamionokra, igényes, tapasztalt sofőr kollégákat keres, hosszútávú munkára. Két hét kint tartózkodás, negyvenötös pihenő itthon. Kamionjaink szervízelt gépjárművek, melyek mindegyike digitális tachográffal rendelkezik. Saját kocsigazdás autók.

Elvárások

CE kategóriás jogosítvány, sofőrkártya, PÁV igazolás, több éves hasonló területen szerzett tapasztalat, rugalmasság, terhelhetőség.

Amit kínálunk

Stabil kiszámítható, versenyképes jövedelem, újszerű szépen karbantartott kamion, biztos hosszú távra szóló munkalehetőség, jó munkahelyi légkör.

Céginformáció

Alapítás éve: 2000
Cégünk fő tevékenysége :
Nemzetközi és belföldi árufuvarozás, szállítmányozás.
ADR-s,  különleges áru szállítmányozása.
Nagy értékű árucikkek fuvarozása.
Fuvarszervezés, alvállalkozók foglalkoztatása.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!