Nemzetközi riporting specialista, kiskereskedelem (Global reporting specialist, junior)

  • Cég neve

    Patterns Consulting Kft

  • Munkavégzés helye

    1148 Budapest, Fogarasi út 5.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Nemzetközi kiskereskedelmi adatokra épülő report page-ek alapoktól való felépítése, dokumentálása, karbantartása/frissítése és ellenőrzése, valamint adatvizualizáció és kalkulációk elkészítése Power BI szoftver segítségével, amihez Power BI továbbképzést biztosítunk.

  • PBI riportok rendszeres frissítése és a működésük ellenőrzése
  • Komplex adatmodellek megtervezése a BI felettes támogatásával, onnantól önálló munkavégzésben az adatmodelllétrehozása, az adattáblák közti kapcsolatok definiálása és kezelése.
  • Folyamatos kooperáció a BI felettessel, valamint az elemzéssel (“Market Insight”) foglalkozó kollégákkal és a Back-end csapattal.
  • Angol nyelvű e-mailek, és dokumentációk olvasása/készítése, adott esetben angol nyelvű tárgyalásokon való részvétel.
  • Alkalomszerű kapcsolattartás a külföldi ügyfelekkel.
  • Évi néhány alkalommal előfordulhat külföldi utazás az ügyfelekhez (Európán belül).
  • A pozíció működtetéséhez szükséges best practice-ek keresése és folyamatos önfejlesztés, továbbá folyamatoptimalizáció a BI felettes irányításával.

Elvárások

  • Junior pozíció: 2-3 év munkatapasztalat, ebből legalább 1 év gyakorlat PBI riportok alapoktól való felépítésében és fenntartásában (komplex technikai megoldások felépítése)
  • Power BI riportépítési tapasztalat elvárás, a jelentkezés feltétele!
  • Középfokú angol nyelvtudás (aktív, magabiztos nyelvhasználat)
  • Alapvető projekt menedzsment ismeretek

Az ideális jelöltre igazak az alábbiak:

  • Erős numerikus és analitikai képességek, nagy mennyiségű adatkezelésben való jártasság
  • Strukturált gondolkodásmód, szervezettség, alaposság
  • Önállóság
  • Megbízhatóság
  • Hatékonyság
  • Megoldásorientált gondolkodásmód
  • Önfejlesztő munkastílus
  • Hosszútávú karrierterv

Előnyt jelent

  • Alapszintű Ms SQL script írás ismeret
  • Kiskereskedelmi panel és az ehhez kapcsolódó mutatószámok és elemzések ismerete komoly előnyt jelent
  • Aktív Ms Outlook, Excel ismeretek (Pivot, függények, stb.)

Amit kínálunk

  • Professzionális munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és cafeteria csomag
  • Rugalmasság
  • Hibrid munkavégzés: heti három nap otthoni munkavégzés
  • Bicikli tároló
  • Céges masszázs
  • Céges gerincjóga
  • Belső képzések
  • Európán belül korlátlan mobiltelefon-használat és korlátlan adatcsomag
  • Családbarát munkahely
  • Munka-magánélet egyensúly
  • Modern iroda, fiatalos légkör
  • Stabil munkahely, hosszútávú munkalehetőség

A pozíció betöltésével lehetőség van:

  • Nemzetközi szinten versenyképes tudás megszerzésére riporting szakterületen
  • Adatbázis rendszerek tervezésében, alapokról való felépítésében és folyamatos fejlesztésében való részvételre
  • Power BI ismeretek fejlesztésére
  • Innovatív technológiai megoldások megismerésére és alkalmazására

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Masszázs

Céginformáció

A Patterns Consulting Kft. egy olyan tanácsadó cég, amely a nemzetközi piackutatás új ágára, a Global Market Insightra szakosodott. A Patterns a nemzeközi FMCG vállalatokat jobb üzleti stratégiához és döntések meghozatalához segíti hozzá, teszi mindezt az ügyfél saját adatainak elemzése által. Elemzéseink során a piaci törvényszerűségek mögött rejlő mintázatokat keressük, innen a cég neve: Patterns, azaz mintázatok. A meglévő elemzési üzletág mellett riporting üzletággal is rendelkezünk.

Cégünk ötvözi egy multinacionális és egy magánvállalat előnyeit. Munkatársainknak olyan világszinten versenyképes piacelemzési szaktudást adunk, amellyel bárhol Európában helytállnának. Munkájuk során – Magyarországon egyedülálló módon – lehetőségük nyílik ismert nemzetközi márkák globális marketingstratégiájáért felelős vezető szakembereivel együttműködni.

Mindezt egy angolszász munkakultúrájú, fiatalos és professzionális környezetben tesszük, ahol a munkavállaló érték. Cégünk életében munkatársaink teljeskörű emberi és szakmai támogatása mellett kiemelt szerep jut a technológiai innovációnak: a legmodernebb informatikai eszközökkel, algoritmusokkal, és egyedi megoldásokkal tesszük hatékonyabbá és ezáltal könnyebbé az ügyfeleink és munkatársaink életét.

A munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület (a Pillangó utcai metrómegállótól 2 percre)

Az érvényes jelentkezéshez angol nyelvű önéletrajz ÉS angol nyelvű motivációs levél* együttes beküldése szükséges.
*A motivációs levélben kérjük fejtse ki, miért pont nálunk szeretne dolgozni, mi motiválná a riportépítési és fenntartási munkakörben, valamint a tapasztalatai hogyan felelnek meg a pozíció elvárásainak.