Magyar Ökumenikus Segélyszervezet logo

Nemzetközi Pénzügyi munkatárs

  • Cég neve

    Magyar Ökumenikus Segélyszervezet

  • Munkavégzés helye

    1221 Budapest, Kossuth Lajos utca 64.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A Segélyszervezet nemzetközi programjainak pénzügyi lebonyolításában való aktív részvétel
  • A jellemzően angol, illetve magyar nyelvű támogatási szerződések pénzügyi vonatkozású részeinek ellenőrzése, a donor által előírt követelmények szerinti pénzügyi beszámoló elkészítése
  • Aktív részvétel a donor vagy megbízottja által végzett ellenőrzési eljárásban
  • A projektvezetők munkájának támogatása pénzügyi kérdésekben, a projekt költségvetésének nyomon követése a projekt megvalósulása során
  • Közreműködés költségvetések elkészítésében, ellenőrzésében, valamint az éves zárási feladatokban
  • Beérkező pénzügyi bizonylatok ellenőrzése, könyvelésre való előkészítése

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Pénzügyi adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Pontosság, precizitás, monotonitás tűrés
  • Csapatmunkára való készség
  • Mindennapos számítógép használat, Excel jártasság

Előnyt jelent

  • Pályázatok elszámolásában szerzett tapasztalat
  • EU-s projektekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Megismerheti és támogathatja a Segélyszervezet értékteremtő tevékenységét
  • Tagja lehet egy fejlődés-orientált, dinamikus csapatnak, Magyarország egyik legnagyobb, nemzetközileg is elismert civil szervezeténél
  • Támogató, nyitott és barátságos vállalati kultúra veszi körül
  • Modern, jól felszerelt irodai környezetben dolgozhat

Céginformáció

Az 1991-ben alapított Magyar Ökumenikus Segélyszervezet Magyarország egyik legnagyobb, nemzetközileg is elismert karitatív és humanitárius segélyszervezete. Az alapító egyházak összefogása ma már szakemberek, önkéntesek, adományozók és felelős vállalati partnerek egyre bővülő közösségeként segíti a nélkülözőket és bajbajutottakat Magyarországon és nemzetközileg egyaránt.

Segélyszervezetünk nemzetiségi, vallási és világnézeti hovatartozásra való tekintet nélkül, a legszigorúbb szakmai és átláthatósági követelményeknek megfelelve nyújt segítséget a rászorulóknak Magyarországon, a Kárpát-medencében és a világ számos országában. Részletes információkat a www.segélyszervezet.hu oldalon találhat.

  • A jelentkezem gombra kattintva