Nemzetközi pályázatíró

  • Cég neve

    PHARMACOIDEA Kft.

  • Munkavégzés helye

    6726 Szeged, Derkovits fasor 7.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Angol nyelvű pályázati anyagok előkészítése és megírása
  • Nemzetközi (ld. Horizon Europe) pályázati lehetőségek folyamatos monitorozása és az ezzel kapcsolatos naprakész információ nyújtása a társaság számára
  • Aktív részvétel nemzetközi és hazai pályázati projektek tervezésében, a pályaművek megírásában és benyújtásában angol és magyar nyelven
  • Potenciális pályázati partnerek felkutatása és a már meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • A támogatást elnyert projektek támogatási szerződéseinek és szerződés módosításainak elkészítése
  • A támogatott projektek megvalósításának nyomon követése, szoros együttműködés a támogató intézményekkel valamint a pályázati partnerekkel
  • A projektek belső és külső ellenőrzésében, valamint az ehhez kapcsolódó szakmai és pénzügyi beszámolók elkészítésében való közreműködés
  • Külső és belső tájékoztatók tartása a támogatott projektek kapcsán
  • Aktív szerepvállalás az iparági szakmai képviseleti programok elkészítésében a kutatás-fejlesztés és innováció területén

Elvárások

  • Legalább középfokú (szakmai) angol nyelvtudás
  • A pályázatírás ill. K+F projektmenedzsment terén szerzett legalább egy éves gyakorlati tapasztalat
  • Nemzetközi pályázatok írásában szerzett (és dokumentált) tapasztalat
  • A hazai és nemzetközi pályázati források és pályázati programok gyakorlati szintű ismerete
  • Felsőfokú pénzügyi vagy természettudományos végzettség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolattaremtő készség, angol és magyar nyelven egyaránt
  • MS Office-t (Word, Excel, PP) felhasználói szintű ismerete
  • Nagyfokú önállóság, megbízható és precíz munkavégzés
  • Elhivatottság a pályázati lehetőségek monitorozása, felkutatása ill. angol szakmai szövegek írása iránt
  • Nyitott és motivált személyiség

Előnyt jelent

Biotechnológiai vagy gazdasági vagy műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség és tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Külföldi és hazai szakmai rendezvényeken való részvétel
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Vonzó juttatási csomag

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

  • A Pharmacoidea szegedi biotechnológiai cég, mely Európa legnevesebb gyógyszerfejlesztési programjában vesz részt. A cég számos hazai és nemzetközi kutatás-fejlesztési projektben érdekelt. Az intenzív gyógyszerfejlesztési aktivitás mellett a cég saját gyártókapacitással is rendelkezik.
  • Az alkalmazni kívánt NEMZETKÖZI PÁLYÁZATÍRÓ munkatárs feladata a nemzetközi és hazai forrásból megvalósuló, Horizon típusú kutatás-fejlesztési (K+F) pályázatok előkészítéséhez, megírásához és megvalósulásához kapcsolódó szakmai, adminisztratív és pénzügyi feladatok ellátása lesz, magában foglalva a pályázati lehetőségek folyamatos monitorozását, a potenciális K+F partnerek felkutatását, a partnerekkel és pályázati szervekkel való kapcsolattartást és a pályázati jelentések elkészítését angol nyelven.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát.