Semmelweis Egyetem Pályázati Menedzsment Központ logo

Nemzetközi pályázati szakértő

  • Cég neve

    Semmelweis Egyetem Pályázati Menedzsment Központ

  • Munkavégzés helye

    1085 Budapest, Baross utca 22.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Európai uniós és egyéb nemzetközi pályázatokkal kapcsolatban:
    • pályázatírási tevékenység teljeskörű koordinálása, adatszolgáltatások összeállítása
    • pályázati költségvetés tervezésében való részvétel
    • pályázati tanácsadás az egyetemi intézmények és egyéb szakmai megvalósító partnerek számára
    • adminisztrációs feladatok ellátása a projektmenedzsment tevékenységgel összefüggően
    • beszámolók összeállítása, alátámasztó anyagok összegyűjtése és felülvizsgálata
  • Közös gondolkodás a kutatókkal a pályázat benyújtásakor és megvalósítása közben
  • Együttműködés a hazai és külföldi támogató- és közreműködő szervezetekkel, valamint az egyetemi szakterületekkel, tematikus munkacsoportokban való részvétel
  • Kommunikációs és tájékoztatási feladatok ellátása információs napokon, rendezvényeken; előadások tartása, részvétel az egyetemi és a külső partnerekkel folytatott tárgyalásokon

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (egyetem vagy főiskola)
  • 3 éves tapasztalat a nemzetközi pályázatok/projektek kezelése és megvalósítása területén
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásan egyaránt
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • precíz, megbízható, önálló munkavégzés, határidők betartása
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • csapatmunkára alkalmasság, rugalmasság
  • problémamegoldó és szervező képesség
  • elemző és folyamatokat átlátó képességek

Amit kínálunk

  • megegyezés szerinti bérezés
  • béren kívüli juttatás (SZÉP kártya, iskolakezdési támogatás, All You Can Move sportolási lehetőség
  • mobiltelefon, laptop
  • stabil munkahely
  • szakmai fejlődési lehetőség

Családbarát munkahely vagyunk:

  • ingyenes egészségügyi szűrőprogramokat szervezünk
  • háziorvosi rendelés biztosítása munkatársaink és családtagjaik számára
  • Semmelweis kártyával több partnerünknél dolgozói kedvezmény (kultúra, nyelvtanfolyam, szolgáltatások, szórakozás, sport)
  • saját óvodánk van, bölcsődei helyeket, illetve kedvezményes nyári tábor lehetőséget, a tanítási szünetekben pedig gyermekfelügyeletet is tudunk biztosítani a dolgozóink gyermekei számára
  • mentálhigiénés és életmód tanácsadást biztosítunk

Céginformáció

Innováció, Kutatás, Szakértelem – több mint 250 éve

A Semmelweis Egyetem Magyarország és a közép-európai régió vezető orvos-egészségügyi felsőoktatási intézménye, mely szakegyetemként egyedülálló az országban. Több mint 10 000 munkavállalót foglalkoztató Egyetemünk kiemelt stratégiai célja, hogy bejusson Európa legjobb 5 gyógyító szakegyeteme közé.

Várjuk jelentkezését, legyen Ön is Semmelweis Polgár!

Munkavégzés helye: 1083 Budapest, Baross utca 22.

A jogviszony időtartama: határozatlan idejű munkajogviszony, 3 hónapos próbaidő

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • önéletrajz