Nemzetközi közúti fuvarszervező

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő szállítmányozási cég, akik kreatív és személyre szabott szolgáltatásokat nyújtanak megrendelőik számára.

Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Belföldi és nemzetközi fuvarszervezés,
  • Folyamatos kapcsolattartás a megbízókkal és alvállalkozókkal,
  • Adminisztrációs feladatok ellátása,
  • Együttműködés a többi osztállyal (légi, tengeri) illetve a külföldi kollégákkal a cégcsoporton belül,
  • Kapcsolódó statisztikák, kimutatások készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • 1-3 év fuvarszervezésben és szállítmányozásban szerzett tapasztalat,
  • Stabil, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő- és szervezési készség,
  • Nagy terhelés mellett is pontos-, megbízható munkavégzés,
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség,
  • Ügyfél orientált, problémamegoldó szemlélet.

Amit kínálunk:

  • Pozícióhoz illeszkedő juttatás,
  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható munkahelyen,
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatok,
  • Home Office lehetőség,
  • Laptop,
  • Fiatalos, lendületes csapat.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Ellátási lánc
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest IX. kerület.
  • Munkaidő: hétfőtől-péntekig napi 8 óra, Home Office lehetőséggel.
  • Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!