Nemzetközi Kamionsofőr

  • Cég neve

    ALPS Transport Kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 700e - 840e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'C+E' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Rakomány ellenőrzése
  • Rakomány rögzítése
  • Kommunikáció és koordináció a diszpécserekkel
  • Alkalmazandó közlekedési törvények betartása
  • Szállítási ütemterv betartása
  • Tehergépkocsi-vezetési szabályok és előírások betartása
  • Teherautó napi karbantartásának elvégzése (tankolás, tisztítás stb.)

Elvárások

  • CE kategóriás jogosítvány
  • GKI vizsga
  • Digitális sofőrkártya
  • PÁV III.
  • Nyerges szerelvény vezetési gyakorlat
  • 5 év nemzetközi fuvarozásban szerzett tapasztalat
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

  • 700.000-840.000 HUF nettó
  • Napidíjas rendszer 35.000 HUF/nap
  • Egyösszegű utalás, minden hónap 5-ig
  • EU fuvarok (CZ, FR, DE, BeNeLux, IT, AT)
  • Kocsigazda rendszer
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Budapesthez közeli telephelyi indulás és érkezés

Céginformáció

Cégünk bővítése céljából keressük új Volvo FH nyerges vontató- új Schmitz Cargobull MEGA Varios pótkocsira leendő C+E jogosítvánnyal rendelkező gépjárművezető kollégánkat.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet, jelentkezem gombra kattintva!