Nemzetközi gépjárművezető

  • Cég neve

    JÁCINT-TRANS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Egyéb külföld, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 700e - 950e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'C+E' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Nemzetközi gépjárművezetőt keresünk Magyarország-Olaszország-Magyarország viszonylatra. Hetelős rendszerben dolgozunk, minden hétvége itthon. Kis cég vagyunk, fontos a magára igényes, megbízható személyiség. Ponyvás és/vagy hűtős szerelvényekkel dolgozunk, jellemzően egy felrakós exportok és több felrakós importok. Jelenleg a Budapest-Milánó-Budapest viszonylatra van üresedésünk. Ha egy jófej, belevaló gépkocsivezető vagy, gyere be hozzánk egy kávéra egy személyes elbeszélgetésre 19. kerületi irodánkba. Gépjárműveink EURO6-os DAF kamionok, újszerű pótkocsikkal. Bérezés jellemzően napidíjas, keresési lehetőség 700-900 000 Ft között. Köszönjük a megtekintést, várjuk mielőbbi megkeresésed!

Elvárások

  • GKI
  • Digitális tachográf kártya

Előnyt jelent

  • Angol és/vagy olasz nyelvtudás
  • Érettségi
  • Targoncakezelői képesítés

Amit kínálunk

  • Minden hétvége itthon
  • 700 - 900 000 Ft közötti fizetés
  • Emberbarát irányítás

Önéletrajz csatolása nélkül is tud jelentkezni.