Nemzetközi gépjárművezető (B kategóriás jogosítvány)

  • Cég neve

    DALMA-SPED 2004 Kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Egyéb külföld

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A fuvarok Győr és környékéről indulnak és ide is érkeznek vissza, így elsősorban olyan Jelentkezőket várunk, akiknek nem okoz problémát a bejárás!

Heti átlagban 2 kör, 2-3 napos fuvarok (viszont nem csak hétfőtől péntekig tartó munkavégzés, csúsztatott hétvégével dolgozunk).
A fuvarok 200 és 1200 km közöttiek, így ezzel a munkakörrel nem tartózkodik a Jelentkező minden nap Magyarországon.

Elvárások

B kategóriás jogosítvány, gyakorlattal.

Előnyt jelent

Elsősorban Győr, illetve Győr környéki lakhely!!!

Amit kínálunk

Fix autó, kocsigazda rendszer.

Korszerű járműpark (állófűtés, klíma, tempomat).

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Győri telephelyű (9028 Győr, Régi-Veszprémi út 14-16.) fuvarozócég B kategóriás jogosítvánnyal, vezetési gyakorlattal rendelkező nemzetközi gépjárművezetőt keres hosszútávra furgonra.

A " Jelentkezem " gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!