Nemzetközi gépjármű vezető

  • Cég neve

    EVIDA-TRANS Teleki János E.V.

  • Munkavégzés helye

    Debrecen, Magyarország

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'C+E' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- fuvarfeladatok elvégzése, tehergépjárművekkel a kiadott paraméterek alapján
- a használatba kapott gépjárművek (DAF, Volvo valamint Scania) szakszerű üzemeltetése, kezelése, vezetése, esetlegesen szükségessé vált javítások jelentése.
- fuvarszervezőkkel való kommunikáció

Elvárások

- min 1 év gyakorlat nemzetközi fuvarozásban
-CE kategóriás jogosítvány
- Nemzetközi árufuvarozói (GKI)
-Digitális sofőrkártya

Előnyt jelent

- nyerges szerelvényen  szerzett nemzetközi tapasztalat

Amit kínálunk

- Hosszú távú állandó munkalehetőség
-Fiatal, kiváló műszaki állapotban lévő, jól felszerelt (nagy fülke, állóklíma, mikró) flotta
-családias légkör, sofőr-centrikus menetirányítás
-versenyképes munkabér nettó 750-850.000 Ft között
-fizetés egy összegben minden hónap 10.-én
-fizetett szabadság
-kocsigazda rendszer
-heti hazajárás, maximum havi 1 autóban töltött hétvége
-GKI megújító vizsga támogatása
-munkaruha, illetve védőeszközök

Céginformáció

30 éve nemzetközi árufuvarozással foglalkozó debreceni székhelyű cég Magyarország és Nyugat-Európa (Németország, BE-NE-LUX államok, Észak-Franciaország között végzett fuvarfeladatai ellátásához keres munkájára és környezettére igényes, megbízható gépkocsivezetőt állandó illetve beugrós pozícióra. A fuvarfeladatok Magyarországról indulnak és Magyarországra érkeznek.

A jelentkezem gombra kattintva kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.