Nemzetközi fuvarszervező

  • Cég neve

    Teleki-Trans Kft.

  • Munkavégzés helye

    4031 Debrecen, Bartók Béla út 102.

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Nemzetközi és belföldi közúti fuvarok szervezése, irányítása
  • Kapcsolattartás és együttműködés ügyfelekkel, gépkocsivezetőkkel
  • Díjkalkulációk és díjak ellenőrzése
  • Szállítási megbízások precíz kivitelezése, nyomon követése és teljeskörű adminisztrációja

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Szakmai tapasztalat hasonló feladatkörben
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Önálló munkavégzés, kiváló kommunikációs készség
  • Kitartó, felelősségteljes és megbízható személyiség
  • Angol/Német kommunikációképes nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • AETR szabály ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű vállalat
  • Fiatalos csapat
  • Vezetői háttértámogatás

Céginformáció

Teleki-Trans Kft., nemzetközi fuvarozó-szállítmányozó, családi vállalkozás Debrecenben.

Fényképes önéletrajzokat és motivációs leveleket a portálon keresztül várjuk. Köszönjük jelentkezését!