Nemzetközi fuvarszervező/Logisztikai koordinátor

  • Cég neve

    SAFRAM Hungary Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1239 Budapest, Európa utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Begyűjtések megszervezése inga- vagy irányjáratokkal európai szinten, illetve ezek nyomonkövetése
  • Ügyfelek rakodási előrejelzéseinek elemzése és ennek megfelelő költséghatékony fuvarmegoldások készítése és megszervezése.
  • Charter/ speciális/ expressz fuvarmegoldások keresése igény szerint
  • Közeli kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel, társosztályokkal és kirendeltségekkel (Nincs direkt kommunikáció a sofőrökkel)
  • Megszervezett fuvarok nyomonkövetése megadott eszközökkel, SAP-ban való aktualizálása, ügyfélszolgálattal való kapcsolattartás eltérés esetén
  • Napi szintű operatív feladatok elvégzése (fuvarok teljeskörű megszervezése és adminisztrálása SAP-ban; felvételek, kiszállítások és vámkezelési megállok lejelentése, avizálása; fuvarhoz szűkséges dokumentumok beszerzése, továbbítása és felvitele a SAP-ba; lerakási és raktárriportok figyelése és eltérés esetén a problémák kivizsgálása, feltárása és korrigálása; díjfelvétel a fuvarokhoz, felvételekhez; egyéb adminisztratív feladatok)
  • Közeli kapcsolattartás a budapesti iroda társosztályaival (admin, számlázás, Hypercare monitoring, POD)
  • Angol nyelven tartott heti értekezleteken való aktív részvétel

Elvárások

  • Angol: minimum B2-es szintű angol nyelvtudás (középfokú) és magabiztos használata írásban és szóban
  • Legalább 1 éves szállítmányozás területén szerzett tapasztalat
  • Jó és gyors problémafeltáró  és -megoldó képesség
  • Önálló és csapatban való hatékony munkavégzés
  • ADR ismeretek előny
  • Ügyfélorientált, proaktív és példás beszéd az ügyfelekkel és partnerekkel bárminemű körülmények között
  • Ésszerű, pontos és elemző gondolkodásmód
  • Lendületes és rugalmas hozzáállás
  • Határozott fellépés
  • Csapatjátékos
  • Tiszteletteljes hozzállás a munkatársakhoz
  • Megbízhatóság és elkötelezettség a munka iránt
  • MS Office eszközök magabiztos használata
  • SAP ismeretek előny

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Fix év végi bónusz (Tizenharmadik havi munkabér)
  • Rendes munkaidőben való munkavégzés (nincs esti műszak, illetve hétvégi munkavégzés)
  • Céges telefon
  • Cafeteria csomag (próbaidő után)
  • Fix munkaidő – nincs túlóra és hétvégi munkavégzés
  • Home-office lehetőség, havi 3 nap (próbaidő után)
  • Kellemes és családias munkahelyi légkör, fiatal csapat
  • Stabil, hosszútávú munkahely egy szilárd hátterű cégcsoportnál

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

  • A SAFRAM egy több mint 50 éve alapított nemzetközi közúti szállítmányozási és logisztikai cég, amely több mint 12 éve működik Budapesten.
    Az irodánk a BILK Logisztikai Központban található (HU-1239 Budapest XXIII. Kerület) és jelenleg 25 munkatársat foglalkoztat, mindenféle szállítással kapcsolatos feladatot ellátva.

Kérjük, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát a bérigényével.
Az interjú angol nyelven történik.