Nemzetközi fuvarszervező

  • Cég neve

    Hanka Sped Kft.

  • Munkavégzés helye

    2700 Cegléd

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Nemzetközi közúti fuvarok szervezése, lebonyolítása és rögzítése
  • Ügyfélkör kiépítése, forgalom növelése,
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, alvállalkozókkal
  • Árajánlatok és egyéb kalkulációk készítése, letárgyalása
  • Az esetlegesen előforduló reklamációk kezelése
  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése, pontos adminisztrálása

Elvárások

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3-5 éves tapasztalat,

Előnyt jelent

  • Logisztikai vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Piaci kapcsolatok

Amit kínálunk

  • Fiatalos, jó hangulatú csapatban végezheted munkádat
  • Stabil hátterű vállalat
  • Normál irodai munkaidő: H – P, 8:00 – 16:30
  • Versenyképes fizetés,

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Hanka Sped Kft.  munkáját a belföldi és nemzetközi fuvarozás területén szerzett több éves tapasztalat alapozza meg.  Családi vállalkozásként úgy érezzük, hogy a munka csak akkor lehet sikeres, ha a munkatársaink is magunkénak érzik a céget, ezért olyan embereket keresünk, akik jól illeszkednek lelkes és elhivatott fiatalos csapatunkba.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kattintson a "Jelentkezem" gombra.