Nemzetközi fuvarszervező

  • Cég neve

    FM Logistic Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2330 Dunaharaszti

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Nemzetközi közúti fuvarok tervezése és szervezése (HU-CZ-SK viszonylatban)
Jelentések készítése
Ügyfelekkel és kollégákkal történő kapcsolattartás
Adminisztrációs feladatok (megbízások, árajánlatok elkészítése, alvállalkozók szervezése)
Gépjárművezetők folyamatos felügyelete, koordinálása, kapcsolattartás

Elvárások

Nemzetközi közúti fuvarszervezői pozícióban szerzett tapasztalat
Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvtudás
Legalább középfokú végzettség
Jó szervezőkészség
Proaktív, dinamikus személyiség

Előnyt jelent

Felsőfokú végzettség
Logisztikai szakmai képzettség

Amit kínálunk

Kihívást jelentő feladatok, dinamikus vállalati légkör
Bejelentett foglalkoztatás
Kiemelkedő bérezés, havi bónusz, cafeteria, bejárási támogatás

Céginformáció

Az FM Logistic 51 éves múlttal rendelkező nemzetközi vállalat. 3 kontinensen közel 27000 munkavállalóval dolgozunk. Büszkék vagyunk munkavállalóinkra, és hiszünk benne, hogy sikereinkhez minden kollégánk munkája hozzájárul. Magyarországi csapatunkba az alábbi kollégát keressük:

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük, csatolja angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével.