Nemzetközi fuvarszervező

  • Cég neve

    Bencsik Trans Kft.

  • Munkavégzés helye

    5600 Békéscsaba, Szerdahelyi utca 2.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A fuvarfeladatok kiosztása, útvonal megadása, járatok és raklapok elszámolása, rögzítése, gépkocsi vezetőkkel történő kapcsolattartás, egyeztetés.
Munkavégzés helye békéscsabai telep.

Elvárások

Közép fokú Német és Angol nyelvtudás, legalább 1 év szakmai tapasztalat, Az AETR 561 pontos ismerete, jó kommunikációs készség.

Előnyt jelent

Német nyelv, és szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

Rugalmas munkakör, családias környezet, pontos fizetés, segítőkész kollégák,

Céginformáció

Bencsik Trans Kft 2000-ben alakult, telephelyünk Békéscsabán található. Ponyvás és hűtős nyerges szerelvényekkel
az EU területén fuvarozunk.

A jelentkezés gombra kattintva, kérem csatolja fényképes önéletrajzát.