Nemzetközi fuvarszervező

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Pest megye

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk több, mint 35 éve stabilan működő, családi tulajdonú és vezetésű vállalkozás.

Az elmúlt években is folyamatosan fejlődött a komplex logisztikai szolgáltató cégük, ezért gyöngyösi központjukba keresünk számukra hosszútávra megbízható szakembert.

Ha szereted a kihívásokat, nyitott vagy a tanulására, és egy vidám csapat tagja szeretnél lenni, mindenképp várják jelentkezésedet az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Nemzetközi fuvarozási feladatok megszervezése
  • Nemzetközi fuvarok felkutatása a piac monitorozása mellett
  • Fuvarfeladatok teljes körű megszervezése, adminisztrációja
  • Kapcsolattartás és kapcsolatépítés meglévő és új megbízókkal
  • Megbízók adminisztrációs feladatainak teljes körű ellátása
  • Vevőreklamációk kezelése
  • Angol / német nyelven történő kommunikáció, kapcsolattartás, munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum érettségivel rendelkezel
  • Fuvarozási / logisztikai területen szerezett 2-3 éves tapasztalatod van
  • Felhasználói szintű MS Office ismereteid vannak
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudással rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Cafetéria juttatás
  • Ingyenes munkahelyi meleg étkezés
  • Munkába járási támogatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Sportolási lehetőségek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló logikai, problémamegoldó- és szervezőkészség
  • Csapatjátékos
  • Határozottság és magas stressz tűrő képesség
  • Agilitás, proaktivitás és átlátható munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Gyöngyös
  • Munkaidő: 08:00-16:30-ig (irodai jelenléttel)