Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal logo

Nemzetközi energiahatékonysági szakértő

  • Cég neve

    Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal

  • Munkavégzés helye

    1054 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 52.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Nemzetközi energiahatékonysági projektek munkájának operatív koordinációja, tervezés, szervezés, szerződések, költségelszámolások készítése, kapcsolattartás a nemzetközi projektkoordinátorokkal.
  • A nemzetközi feladatokhoz/projektekhez kapcsolódó feladatok nyomonkövetése, szakmai anyagok, kérdőívek összeállítása, elemzések készítése.
  • Részvétel nemzetközi és hazai szervezetek által szervezett eseményeken, szakmai prezentációk / előadások összeállítása, a Hivatal állaspontjának képviselete.
  • Az energiahatékonysággal összefüggő jogszabályok, EU-s ajánlások, közlemények módosítási javaslatainak monitorozása, a változások hatásainak elemzése, javaslat készítése a Hivatal képviselendő álláspontjára.
  • Nemzetközi és hazai energiahatékonysággal kapcsolatos pályázati lehetőségek, nemzetközi szakmai szervezetek tevékenységének nyomonkövetése, javaslat készítése pályázásra, csatlakozásra.

A közszolgálati jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű közszolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Hivatal jogállására vonatkozó jogszabályok:

  • a különleges jogállású szervekről és az általuk foglalkoztatottak jogállásáról szóló 2019. évi CVII. törvény,
  • a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatalról szóló 2013. évi XXII. törvény.

Elvárások

  • felsőfokú mérnöki, közgazdász, jogász végzettség,
  • aktív, felsőfokú angol nyelvtudás
  • 3 -5 év nemzetközi projektek koordinációjában szerzett gyakorlat.

Előnyt jelent

  • Az energiahatékonysággal összefüggő jogszabályok, EU-s ajánlások, közlemények naprakész ismerete
  • további idegennyelv ismerete (német, francia)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • MS Excel és Power Point felhasználói ismerete.

Amit kínálunk

  • Cafeteria (SZÉP-kártya),
  • Egészségpénztár,
  • All You Can Move kártya,
  • napi munkába járással kapcsolatos helyközi utazási költségtérítés,
  • hazautazással kapcsolatos utazási költségtérítés,
  • 12 alkalmas belföldi menetrend szerinti közforgalmú személyszállítási közlekedési eszközre vonatkozó 50 %-os kedvezményű menettérti utazásra jogosító utazási utalvány,
  • otthoni munkavégzés belső szabályzat szerint (évi 40 nap home office).

Az egyes juttatások mértékét és igénybevételének feltételeit a belső szabályzataink tartalmazzák.

Céginformáció

pályázatot hirdet a

Fenntartható Fejlődés Főosztály

Energiahatékonysági Osztályán

nemzetközi energiahatékonysági szakértő

feladatkör betöltésére

Keresünk agilis, megbízható, tanulékony, szakembert, aki nyitott a külföldi és belföldi utazásokra, rugalmas és terhelhető, munkáját önállóan, precízen, hatékony időbeosztással végzi. Magyar és angol nyelven is pontos fogalmazási készséggel rendelkezik, rendszerszemléletben gondolkodik, elemzőkészséggel rendelkezik, mely tudását és kompetenciáit szívesen hasznosítaná egy dinamikus környezetben.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajz,
  • angol nyelvű motivációs levél.,
  • bruttó bérigény megjelölése,
  • legalább három szakmai referencia megadása.

A feladatkör betölthetőségének időpontja:

A feladatkör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. május 13.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a HR/171-1/2024. azonosító számot, valamint a feladatkör megnevezését: nemzetközi energiahatékonysági szakértő

A pályázat elbírálásának határideje: 2024. május 31.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a honlapunkon.