Nemzetközi digitális médiavásárlási csoportvezető

  • Cég neve

    EssenceMediaCom

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Egy 5 fős csapat feladatainak hatékony napi menedzselését bíznánk Rád, ahol
  • 30+ ügyfél digitális kampányaival kapcsolatos vásárlási és egyéb adminisztrációs feladatok koordinálása és a csapat tagjainak támogatása lenne az egyik legfontosabb feladatod.
  • Emellett a nemzetközi kollégákkal is napi szinten tartanád a kapcsolatot.
  • Közösen alakítanátok ki és formálnátok a hatékony munkavégzés pilléreit és lépéseit,
  • eszerint módosítanátok a használatban lévő eszközök, szoftverek működését.
  • Részt vennél a cég standardizálási törekvéseiben, és persze
  • fejlesztenéd és motiválnád mind a seniorabb, mind a junior kollégákat.

Elvárások

  • rendelkezel legalább két év csoportvezetői tapasztalattal: szóval ügyesen elboldogulsz a people management szövevényes labirintusában :),
  • tárgyalási szinten kommunikálsz angolul szóban és írásban egyaránt,
  • helyzetfelismerő és problémamegoldó képességed magas szintű,
  • járatos vagy a digitális hirdetések világában, vagy ha nem, szívesen szereznél nagyobb rálátást erre a területre.

Amit kínálunk

  • Nemzetközileg is egyedülálló, széleskörű ügyfélportfólión fogsz dolgozni.
  • Lelkes, motivált csapatod lesz, akik napról napra egyre jobbá szeretnének válni.
  • Sok-sok tudást, fejlődési lehetőséget, változatos projekteket biztosítunk számodra.
  • Szervezeti kultúránkra a nyitottság, az elfogadás, és egymás segítése jellemző, még a legnehezebb pillanatokban is.
  • A béren felül ingyenesen járhatsz edzőterembe, bekapcsolódhatsz az angol/német nyelvi képzésbe, ha túlórázol, azt 100%-ban lecsúsztathatod, de akár dolgozhatsz otthonról heti 2-3 napot is.

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Szívesen koordinálnál olyan csapatot, melynek nemzetközi környezetben kell helytállnia?

Vonz a médiaügynökségi iparág, vagy kifejezetten a digitális média világa?

Van már legalább két év csoportvezetési tapasztalatod?

Látod a szépséget egy csapat operatív vezetésében, napi szintű hatékony működtetésében?

Ha igen, akkor gyere, és csatlakozz hozzánk, mert jelenleg NEMZETKÖZI DIGITÁLIS MÉDIAVÁSÁRLÁSI CSOPORTVEZETŐ kollégánkat keresünk.

Kik vagyunk?

A WPP és a GroupM részeként Magyarország egyik legmeghatározóbb médiaügynöksége vagyunk, a világ legnagyobb, legizgalmasabb márkáival dolgozunk együtt. Nem csak a magyar piacon, de nemzetközileg is. A teljesség igénye nélkül partnerünk a P&G, a Mars & Wrigley, a Shell, a Tesco, a Danone, a Coca Cola, a Bayer, a Sony, az Adidas, a Hasbro, az HBO, de a sor még hosszasan folytatható.

Sokféle tudást, adatot, technológiát és kreativitást ötvözünk annak érdekében, hogy ügyfeleik márkái erősödjenek, eladásaik növekedjenek.

Nemzetközi háttér, 100+ kolléga a budapesti irodában, prémium márkák (lásd fentebb), számos iparág (benzinkúthálózattól kezdve a gyógyszerforgalmazáson át egészen a szórakoztatóiparig) képviselteti magát az ügyfélporfóliónkban. Nagy büdzsék, regionális együttműködések, szofisztikált kampányok, integrált tervezés. Ezekre számíthatsz. Meg persze támogató környezetre, jó közösségre, és intenzív munkanapokra. :)

Nemzetközileg a svájci EssenceMediacommal dolgozunk együtt a legszorosabban, az a csapat, melynek vezetésére keressük új kollégánkat, szintén erre a piacra dolgozik.

Ha ez idáig jól hangzik számodra, és felkeltettük az érdeklődésedet, akkor ne habozz! Küldd el az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva és beszélgessünk a továbbiakról. :)