Nemzetközi/Belföldi szállítmányozási ügyintéző

  • Cég neve

    AGROTRAIN Kft.

  • Munkavégzés helye

    6500 Baja

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • fuvarszervezés
  • gépkocsivezetők irányítása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • adminisztráció
Nemzetközi/belföldi fuvarok szervezése, kapcsolattartás a gépkocsivezetőkkel, alvállalkozókkal, megrendelőkkel, fel- és lerakóhelyekkel telefonon, skype-on, e-mailen történő intenzív napi kommunikáció.

Elvárások

  • érettségi
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • angol kommunikációképes nyelvtudás (belföldinél nyelvi követelmény nincsen)

Előnyt jelent

A rátermettség, a fejlődés iránti elkötelezettség, az előre jutási vágy számunkra fontosabb, mint a szakirányú képzettség.

Amit kínálunk

Kiemelt bérezés + egyéb juttatások már a betanulási időszakban is (pl. nyelvpótlék, munkába járási/lakhatási támogatás, tavaszi/karácsonyi prémium, stb.), gyors előléptetés.

Céginformáció

Bajai fuvarozó vállalat munkatársat keres nemzetközi / belföldi szállítmányozási ügyintéző munkakörbe.