Nemzetközi alumni koordinátor

  • Cég neve

    Tempus Közalapítvány

  • Munkavégzés helye

    1077 Budapest, Kéthly Anna tér 1.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Nemzetközi alumni koordinátorként a Magyarországon tanult külföldi hallgatókat, köztük a Stipendium Hungaricum program és a Diaszpóra Felsőoktatási Ösztöndíjprogram ösztöndíjasait összefogó nemzetközi alumni hálózat koordinálása és működtetése, valamint az alumni tagjaival való együttműködés lesz a feladatod.

A pozícióhoz tartozó feladatok:
  • alumni toborzási terv létrehozása és kivitelezése
  • alumni tagokkal való együttműködés kialakítása
  • alumni szolgáltatások kialakításában való részvétel
  • alumni kommunikációs kampányok megtervezése és kivitelezése
  • az Alumni Network Hungary éves tartalomtervének összeállítása, tartalmak gondozása
  • angol és magyar nyelvű tájékoztató anyagok, cikkek és interjúk készítése
  • közösségi média felületek kezelése, posztolás, grafikus briefelése
  • tanácsadás a magyar külképviseletek és a magyar felsőoktatási intézmények számára az Alumni Network Hungary hálózat működéséről és használatáról
  • adatbázisok naprakészen tartása, adatgyűjtés és frissítés
  • kapcsolattartás külföldi partnerszervezetekkel
  • előadások, tréningek szervezése és megtartása angol és magyar nyelven
  • szakmai eseményeken való részvétel
  • beszámolók, riportok és statisztikák készítése
  • általános adminisztráció

Elvárások

  • szereted a rendszerszemléletet
  • van tapasztalatod hálózatépítésben
  • magabiztosan kezelsz adatbázisokat
  • önállóan és proaktívan viszed előre a projektjeidet
  • magas szinten beszélsz és írsz angolul
  • frappánsan írsz és tartalmaiddal képes vagy megragadni a figyelmet
  • lételemed a kapcsolat- és közösségépítés
  • szeretsz néha terepre is kimenni
  • szívesen dolgoznál egy 7 fős kommunikációs csapatban
  • szeretnél tenni a magyar felsőoktatás ügyéért

Amit kínálunk

Hol találsz meg minket?
Irodánk a belvárosban, a Kéthly Anna tér 1. szám alatt található. Ha 4-6-ossal utazol, a Blaha Lujza térről vagy a Wesselényi utcáról pár perc alatt be tudsz sétálni. Ha biciklivel érkezel, könnyedén leparkolhatod az irodaház biciklitárolójában. Az ebédet a közösségi konyhában vagy az irodaház hangulatos éttermében fogyaszthatod el, ahol a juttatási csomagodba tartozó SZÉP kártyával tudsz fizetni. A cafeteria juttatást természetesen más formában is kérheted. Hibrid rendszerben dolgozunk, a home office napjaidon Teams-en meetingelünk.

Céginformáció

Mivel foglalkozunk és mire számíthatsz tempuszosként?
A Tempus Közalapítvány immáron közel harminc éve felel Magyarország legnagyobb mértékű mobilitásának lebonyolításáért.

Ha magadra ismertél és szeretnél egy interkulturális környezetben értéket teremteni, akkor jelentkezz magyar és angol nyelvű Europass önéletrajzoddal és motivációs leveleddel a "Jelentkezem" gombra kattintva. Kérjük, a motivációs leveledben jelöld meg bruttó bérigényedet is. A beérkező pályázatokat folyamatosan dolgozzuk fel.