WWT. Tanácsadó Szolgáltató Kft. logo

Német-magyar műszaki szakfordító

  • Cég neve

    WWT. Tanácsadó Szolgáltató Kft.

  • Munkavégzés helye

    1026 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 300e - 310e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Német felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Főbb feladatkörök:
  • napi fordítási feladatok ellátása
  • alkalmanként a fordítási munkák előkészítésében való részvétel, projekt menedzserrel szoros napi együttműködés
  • a fordításhoz kapcsolódó ügyfél igények nyomonkövetése

Elvárások

Jelentkezz fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével, ha:
  • kiválóan fordítasz német nyelven
  • precíz, a részletekre ügyelő, önállóan dolgozni tudó fordító vagy
  • nem riaszt el a gyors munkatempó
  • az ügyfél számodra az első, a rugalmas hozzáállás elengedhetetlen
  • nyitott vagy a különböző fordítástámogató szoftverek megismerésére és napi alkalmazására (CAT szoftverek)
  • magas szintű számítógép-felhasználói ismerettel rendelkezel (különösen MS Office)
  • önállóan és csapatban is kiválóan dolgozol

Előnyt jelent

Előnyt jelent, ha:
  • dolgoztál már hasonló fordítói munkakörben
  • ismered és tudod használni a fordítástámogató szoftvereket (CAT szoftverek)
  • kiváló, tárgyalóképes német nyelvtudás
  • további nyelvek ismerete

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés
  • változatos munkák, szakmai fejlődés
  • előrelépési lehetőség
  • színes csapat

Céginformáció

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező budapesti 2. kerületi fordítóiroda keres fiatalos csapatába irodai munkavégzésre német-magyar műszaki szakfordítót.

Fényképes önéletrajzzal.