Nehézgépkezelő

  • Cég neve

    SZATMÁRI TRANSPORT Kft.

  • Munkavégzés helye

    2347 Bugyi, Vasvári Pál utca

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'C+E' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • bányaterületen lévő munkagépek (pl.: kotró, rakodógép, osztályzó) szakszerű kezelése;
  • anyagmozgatási, rakodási és földmunka feladatok ellátása: tehergépjárművek megpakolása, tereprendezés, egyéb anyagmozgatás;
  • előírt karbantartási munkák elvégzése;
  • munkagépek szállítása, vagy szállításban való közreműködés;
  • üzemnaplók vezetése.

Elvárások

  • minimum 2 éves gépkezelői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • pontos fizetést;
  • fiatalos munkahelyi légkört;
  • változatos munkakört;
  • emberséges, közvetlen, családias környezetet.

Céginformáció

A Szatmári Transport Kft. egy közel 25 éve működő családi vállalkozás. A cég székhelye Bugyi Nagyközségben található. A közúti áruszállításban szerzett több évtizedes tapasztalatnak köszönhetően a cég dinamikusan fejlődik és folyamatosan bővíti szolgáltatásainak körét.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva.