Nehézgépkezelő

  • Cég neve

    General Building Services Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Heves megye

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Naperőmű építési projektekben 22-26 tonnás láncos kotrógéppel végzett nagy tömegű földmunka, kábelárok ásás/visszatemetés, csapadékvíz elvezető árok kialakítása, szervizút építése, depó kezelése

Elvárások

- Gépkezelői jogosítvány
- Láncos kotrógépen szerzett jelentős tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- Megbízható munkavégzés

Előnyt jelent

- Naperőmű építése során szerzett tapasztalat
- 4-5 fős csapat esetleges irányítása
- Saját autó

Amit kínálunk

- Teljes munkaidős jogviszony
- Kiemelt bérezés
- Egyéb juttatások
- Munkavállalói igények rugalmas kezelése

Céginformáció

Cégünk kizárólag naperőmű építési projektek földmunkáinak szervezésében és lebonyolításában vesz részt. Bejelentett, hosszú távú munkalehetőséget kínálunk ebben a dinamikusan fejlődő szegmensben.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!