Nehézgépkezelő

  • Cég neve

    ''Bige Holding Kft.''

  • Munkavégzés helye

    5000 Szolnok, Tószegi út 51.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A legfontosabb feladata a nehézgépkezelőnek, hogy a műtrágyagyártáshoz szükséges alapanyagot a megadott receptúra szerint a mérlegbe helyezze.

Feladatai:
  • A beérkezett alapanyagok depózása a vállalat területén belül.
  • A gyártási folyamathoz tartozó egyéb nehézgépes feladatok.
  • A nehézgép napi takarítása és karbantartása, a gépek állapotának megóvása.

Elvárások

  • Földmunka-, rakodó- és szállítógépkezelői jogosítvány, amelyben homlokrakodóra érvényes  4511 számú típusvizsga szerepel.
  • Kitartás és szorgalmas munkavégzés szükséges a minőségi termék előállításához.

Előnyt jelent

Targoncavezetői jogosítvány, illetve vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Alapbér + műszakpótlékok, munkába járás támogatása
  • Béren kívüli juttatás (SZÉP-kártya), év végi jutalom

Céginformáció

A Bige Holding Kft. immár 70 éves múltra tekint vissza, 1952-ben alakult, 2004-ig Tiszamenti Vegyiművek Rt. néven volt ismert, mára a hazai mezőgazdaság és a vegyipar kiemelkedő szereplője.

Részletes szakmai önéletrajz, végzettségek feltüntetésével.