Nappali kiszállító ("B" kategóriás jogosítvánnyal)(Budapest)

  • Cég neve

    BÁRDI AUTÓ ZRT.

  • Munkavégzés helye

    1089 Budapest, Orczy út. 46

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Érdekel az autók világa? Van "B" kategóriás jogsid és szeretsz vezetni? Ha szeretnél egy fiatalos, lendületes csapatban dolgozni, akkor gyere a Bárdi Autóhoz kiszállítónak! Cégünk Magyarország egyik piacvezető autóalkatrész-forgalmazó vállalata, ahol munkádért cserébe biztos pénzügyi hátteret, barátságos környezetet és szakmai fejlődési lehetőséget kínálunk számodra.

Feladataid lennének:

  • Budapestről történő kiszállítás kirendeltségeinkre, főként vidékre
  • 3,5 tonnás gépjárművek vezetése napi szinten
  • A szállítások határidőre történő elvégzése
  • Gépkocsi gondos vezetése, kezelése, szükséges tisztán tartása, menetokmány pontos, naprakész vezetése, a gépkocsi tankolása

Amit elvárunk:

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Vezetési gyakorlat 3,5 tonnás autókon
  • Önállóság, határozottság, rugalmasság
  • Kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus

Előny:

  • Azonnali munkakezdés
  • Középfokú végzettség

Amit nyújtunk neked:

  • Versenyképes fizetés, jogtisztán bejelentett bér
  • Az alapbéren felül jutalék valamint jelenléti bónusz
  • Dolgozói kedvezmény
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 9:00-18:00
  • Céges munkaruha, korszerű eszközök
  • Rendszeres visszajelzés a teljesítményedről
  • Fejlődési - és szakmai előmeneteli lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!
Az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.