Napelemes Projektvezető

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Pest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

Partnercégem megújuló energiával foglalkozó nemzetközi vállalat, amely legfőképpen szél-, és napenergiával foglalkozik. Bővülő csapatukba keresünk tapasztalt projektvezető kollégákat!

Főbb feladatok, munkák:

  • A rábízott projekttel kapcsolatos felelősségvállalás és eredményes, önálló projektvezetés felettes vezető támogatása mellett
  • Ütemterv, cash flow tábla összeállítása, rendszeres aktualizálása
  • A projektek költségvetésének, ütemtervének és erőforrásainak kezelése
  • Munkavégzéshez szükséges dokumentumok, szerződések előkészítése
  • A projektcsapatok irányítása és koordinációja
  • Egyeztetés alvállalkozókkal, megrendelővel, mérnöki csapattal, beszerzéssel
  • Helyszíni kooperációs értekezletek megtartása
  • Projekthelyszín rendszeres bejárása, felelősségi körbe tartozó szereplők irányítása
  • Kivitelezési munkákkal kapcsolatos szervezési teendők ellátása
  • Kockázatmenedzsment, kockázat riporting
  • Fedezetkezelői rendszer adminisztrációja, teljesitésigazolások kiadása
  • Rendszeres projekt riporting feladatok ellátása, adatszolgáltatás
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Mérnöki végzettség (villamos, gépész, építész)
  • Legalább 5 év projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Vállalkozók irányításában szerzett tapasztalat
  • Vezetői engedély (B-kategóriás)
  • Munkaterületen töltött idő elvárás (heti 1-2 nap, munkától függő)
  • Irodában töltött idő elvárás (heti 1-2 nap, munkától függő)
  • Projekt asszisztens részére delegáló képesség megléte
  • Probléma megoldó képesség és teljesítmény orientáltság
  • Jó kommunikációs készség, kiváló szervező és koordinációs képesség
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nagyfeszültségű állomások és távvezetékek, naperőmű építési projektek terén szerzett tapasztalat
  • Építési jog ismerete
  • MS Project ismerete
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Vállalati személygépkocsi magánhasználattal
  • Változatos munkakörnyezet
  • Home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Jelentkezés az állásra:

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, jelentkezz önéletrajzoddal!